Gurbetçi Beşiktaşlılar Mangal Başına Geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar Yalnız... - Son Dakika
Güncel

Gurbetçi Beşiktaşlılar Mangal Başına Geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar Yalnız...

Gurbetçi Beşiktaşlılar Mangal Başına Geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar Yalnız...

Dha SPOR-Gurbetçi Beşiktaşlılar mangal başına geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar yalnız bırakmadıŞampiyona, Almanya'da Türk usulü kutlama!Almanya'nın Delmenhorst kentinde bir araya gelen Beşiktaşlılar, şampiyonluk kutlaması yaptı.

30.05.2016 13:55

Dha SPOR-Gurbetçi Beşiktaşlılar mangal başına geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar yalnız bırakmadı

Şampiyona, Almanya'da Türk usulü kutlama!

Almanya'nın Delmenhorst kentinde bir araya gelen Beşiktaşlılar, şampiyonluk kutlaması yaptı. Ancak bu kutlama sazlı sözlü olmadı. Şampiyonluk mangalda kebap yapılarak kutlandı.

Almanya'nın ilk kurulan Türk spor kulüplerinden birisi olan Hürriyetspor Kulübü Lokalinde düzenlenen kutlamalara Beşiktaşlıların yanı sıra Fenerbahçeliler ile Galatasaraylılarda katıldı.

FENERBAHÇELİLER KEBAPLA TESELLİ EDİLDİ

Beşiktaş'ın 7 yıl aradan sonra gelen 14. şampiyonluğu Türkiye'de olduğu gibi Almanya'da yaşayan Beşiktaş'a gönül verenleri sevince boğdu. Uzun bir aradan sonra gelen şampiyonluk Almanya'da çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Bu kutlamalardan birisi de Delmenhorst'da oldu. Siyah-Beyazlı taraftarlar Hürriyetspor Lokalinde mangal partisi düzenledi. Partiye özellikle Fenerbahçeliler davet edildi. Bu nedenle kutlamada Beşiktaş'tan çok Fenerli vardı. Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında yaklaşık 40 kilo kıyma ve kuşbaşı et tüketildi. Mangal başında ise Gaziantepli olan Beşiktaşlılar çalıştı. Beşiktaşlılar, Hem şampiyonluğu kutluyoruz, hem de kebap vererek Fenerlileri teselli ediyoruz dediler.

Hürriyetspor'un eski başkanı Yusuf Aladağ, kutlamaları organize eden Beşiktaşlıların yanına giderek onları kutladı. Fenerbahçeli olan Aladağ, Beşiktaş'ı ve taraftarlarını kutluyorum. Onlar bu şampiyonluğu hak ettiler diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gurbetçi Beşiktaşlılar Mangal Başına Geçti, Siyah-Beyazlıları Fenerbahçe ve Galatasaraylılar Yalnız... - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement