'Hayalimdeki Tatil' resim yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu - Son Dakika
Güncel

'Hayalimdeki Tatil' resim yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

\'Hayalimdeki Tatil\' resim yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

39 Burda AVM ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yarışmalarda ödüller sahiplerini buldu39 Burda AVM ve Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliği ile başlatılan ilkokullarda 'Hayalimdeki Tatil' konulu resim yarışmasının, ortaokullarda 'Hayalimdeki Gelecek' konulu...

29.06.2019 09:42
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

39 Burda AVM ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yarışmalarda ödüller sahiplerini buldu

39 Burda AVM ve Lüleburgaz Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliği ile başlatılan ilkokullarda 'Hayalimdeki Tatil' konulu resim yarışmasının, ortaokullarda 'Hayalimdeki Gelecek' konulu kompozisyon yarışmasının ve liselerde '39 Burda AVM'de Çekilmiş En Güzel Fotoğraf' yarışmasının kazananları düzenlenen etkinlikle ödüllerini teslim aldı. 39 Burda AVM ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliği ile düzenlenen ve Lüleburgaz'daki tüm ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılım sağladığı yarışmalarda hazırlanan çalışmalar, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmenlerinden kurulan komisyonlar tarafından incelenerek, dereceye giren öğrenciler belirlendi.

İlkokullar arasında düzenlenen 'Hayalimdeki Tatil' konulu resim yarışması ile ödül kazanan öğrencilerden 1.'ye Toys Shop'dan 400 TL, 2.'ye 300 TL ve 3.'ye 250 TL'lik hediye çeki verilirken, mansiyon ödülleri almaya hak kazanan 1., 2. ve 3. öğrencilere ise 100 TL'lik hediye çeki verildi. Ortaokullar arasında düzenlenen 'Hayalimdeki Gelecek' konulu kompozisyon yarışmasında 1., 2. ve 3.'ye bisiklet hediye edildi. Liseler arasında düzenlenen '39 Burda'da Çekilmiş En Güzel Fotoğraf' yarışmasında ise 1.'ye İnstax fotoğraf makinesi, 2. ve 3.'ye Teknosa'dan kameralı drone hediye edilirken, mansiyon ödülleri almaya hak kazanan öğrencilere Mavi'den 100 TL'lik hediye çeki verildi. Fotoğrafları sergiye seçilen lise öğrencilerine de Yapada'dan kalem seti hediye edildi.

Düzenlenen ödül töreni ile her biri kendi kategorisinde dereceye giren öğrenciler, ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Çetin, 39 Burda AVM Müdürü Kubilay Cem Kabacan ve şube müdürlerinin elinden aldı. Ödül töreni sonrasında düzenlenen Trio müzik dinletisi ile eğlenceli anlar yaşayan katılımcılar, sonrasında da lise öğrencilerinin '39 Burda AVM'de Çekilmiş En Güzel Fotoğraf' sergisini gezdi.

Etkinlik boyunca öğrenci ve velilerin heyecanına ortak olan tüm katılımcılar, keyifli anlar yaşadı.

Dereceye giren öğrenciler şunlar:

"İlkokul Hayalimdeki Tatil Konulu Resim Yarışması: 1. Duru Toprak/ Ramazan Yaman İlkokulu, 2.İlkim Özmen/ Bahçelievler İlkokulu, 3. Kaan Güven/ Evrensekiz İlkokulu. İlkokul Hayalimdeki Tatil Konulu Resim Yarışması Mansiyon Ödülleri: 1. Eda Üstün Kaya/ Ramazan Yaman İlkokulu, 2. Eda İzci/ İstiklal İlkokulu, 3. Bade Öykü Kıyga/ Kocasinan İlkokulu.Ortaokul Hayalimdeki Gelecek Konulu Kompozisyon Yarışması: 1. Melike Bayri/ Fehmi Mutlu Ortaokulu, 2. Elif Esgar/ Hürriyet Ortaokulu, 3. Ferhan Sena Akar/ 8 Kasım Ortaokulu. Lise 39 Burda'da Çekilmiş En Güzel Fotoğraf Yarışması: 1. Cansu Yıldırım/ Lüleburgaz Anadolu Lisesi, 2. Burak Baytar/ Lüleburgaz Anadolu Lisesi, 3. Suzan Nisan Çevil/ Lüleburgaz Anadolu Lisesi. Lise 39 Burda'da Çekilmiş En Güzel Fotoğraf Yarışması Mansiyon Ödülleri: Bayram Tuna Özay/ Özel Ramazan Yaman Fen Lisesi, Ali Anıl Yürük/ Lüleburgaz Anadolu Lisesi, Fatma Nur Aydın/ Türkiye Petrolleri Lisesi." - KIRKLARELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 'Hayalimdeki Tatil' resim yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kozluk ilçesinde öğrenciler için etkinlik düzenlendi
  15:28 Kozluk ilçesinde öğrenciler için etkinlik düzenlendi

  Kozluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kendine Gülümse Vakfı (KGV) arasında yürütülen 'Haydi Umutla Gülümse Projesi' kapsamında, 10 farklı okulda yaklaşık bin öğrenciye ağız ve diş sağlığı, sağlıklı beslenme ve öz bakım alışkanlıklarına yönelik etkinlik yapıldı. Etkinlikte, tiyatro oyunu sahnelendi ve öğrenciler eğlenceli zaman geçirdi.

 • Yurdun İç ve Batı Kesimlerinde Kuvvetli Fırtına Uyarısı
  15:26 Yurdun İç ve Batı Kesimlerinde Kuvvetli Fırtına Uyarısı

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu gece yurdun iç ve batı kesimlerinde kuvvetli fırtına, Marmara ile Kıyı ve Güney Ege'de yerel kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Ankara Valiliği de kuvvetli fırtına uyarısında bulunarak vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

 • Karaman'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Oğlak Kurtarıldı
  15:25 Karaman'da Kayalıklarda Mahsur Kalan Oğlak Kurtarıldı

  Karaman'ın Bozkandak köyünde bir çiftçiye ait oğlak, kayalıklar arasında mahsur kaldı. Köylülerin kendi çabalarıyla oğlağı kurtaramaması üzerine AFAD ekiplerinden yardım istendi. AFAD ekipleri, oğlağı bulunduğu yerden kurtararak sahibine teslim etti.

 • Bursa'da Osmangazi Tarihi Kent Koşusu Sebebiyle Yollar Kapatılacak
  15:24 Bursa'da Osmangazi Tarihi Kent Koşusu Sebebiyle Yollar Kapatılacak

  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, 21 Nisan Pazar günü gerçekleşecek olan Osmangazi Tarihi Kent koşusu nedeniyle kapatılacak yollar hakkında açıklama yaptı. Koşu, iki farklı güzergahta gerçekleşecek ve etkinlik süresince belirtilen yollar trafiğe kapatılacak.

 • Adıyaman'da motosiklet kazası: Anne ve oğlu yaralandı
  15:24 Adıyaman'da motosiklet kazası: Anne ve oğlu yaralandı

  Adıyaman'da, yolun karşı tarafına geçmeye çalışan anne ve oğlu, motosikletin çarpması sonucu yaralandı. Kazada yaralanan anne ve oğlu hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Yalova'da organ bağışı taahhüdünde bulunan genç kızın cenazesi toprağa verildi
  15:24 Yalova'da organ bağışı taahhüdünde bulunan genç kızın cenazesi toprağa verildi

  Yalova'da organ bağışı taahhüdünde bulunduktan 3 gün sonra geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Melek Karakaş'ın cenazesi toprağa verildi. Karakaş'ın organları ise 4 hastaya nakledildi.

 • Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
  15:23 Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi

  Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği'nin 2023 yılı mali genel kurul toplantısında, 2023 yılı faaliyet raporu oybirliği ile kabul edildi. Birliğin 2023 yılında gerçekleştirdiği kuru meyve ve mamulleri ihracatının detayları da açıklandı. Rapora göre, Birliğin kuru meyve ve mamulleri ihracatının Türkiye genelindeki payı yüzde 18,6 olarak gerçekleşti ve en fazla ihracat yapılan ülkeler arasında Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya ve Irak yer aldı.

 • Midyat'ta Kaldırım İşgali Denetimi Yapıldı
  15:23 Midyat'ta Kaldırım İşgali Denetimi Yapıldı

  Midyat Belediyesi zabıta ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri, araçlarını kaldırıma park eden sürücüleri uyardı. Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, kaldırımların yayalara ait olduğunu ve vatandaşlardan duyarlılık beklediklerini belirtti.

 • Muğla Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara maddi destek miktarını arttırdı
  15:19 Muğla Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara maddi destek miktarını arttırdı

  Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, ülkenin içinde bulunduğu olumsuz ekonomik şartlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlara sağlanan maddi destek miktarını yüzde 110 arttırdıklarını söyledi. Halk Kart desteği ile ihtiyaç sahibi ailelerin banka kartına aylık yüklenen miktar ile temel ihtiyaçlarının karşılaması sağlanıyor.


Advertisement