Hemşireyi Hastane Bahçesinde 17 Yerinden Bıçakladı - Son Dakika
Güncel

Hemşireyi Hastane Bahçesinde 17 Yerinden Bıçakladı

Hemşireyi Hastane Bahçesinde 17 Yerinden Bıçakladı

Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli hemşire Aysenur V., hastanenin eski çalışanı tarafından 17 yerinden bıçaklandı.

07.11.2013 16:50

Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli hemşire Aysenur V., hastanenin eski çalışanı tarafından 17 yerinden bıçaklandı.

Edinilen bilgiye göre, hastanede çalışan Yasin K., bir süre önce eşinden ayrılan hemşire Aysenur V.'ye iddialara göre arkadaşlık teklif ederek rahatsız etmeye başladı. Ayşenur V., hastane yönetimine durumu bildirince, sözleşmeli personel olarak çalışan Yasin K., işten atılarak hastaneden uzaklaştırıldı. Yasin K.'nin kendisini telefonla tehdit etmeye başladığını iddia eden Ayşenur V., polise şikayette bulundu. Bugün sabah 09.00 sıralarında gece nöbetinden çıkan Aysenur V., hastane bahçesinde Yasin K., ile karşılaştı. Yasin K., cebinden çıkardığı bıçak ile genç kadını vücudunun 17 yerinden bıçakladı. Kanlar içinde kalan Aysenur V., arkadaşları tarafından Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Talihsiz kadının durumunun ağır olduğu öğrenilirken. Yasin K.'nın polisteki sorgusu ise sürüyor.

BM  (MK)

Bilgi için: Ayşe V; Ayşenur Virlan - İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Hemşireyi Hastane Bahçesinde 17 Yerinden Bıçakladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement