İzmir Gelinlik Fuarı'nda Gala Defilesi - Son Dakika
Güncel

İzmir Gelinlik Fuarı'nda Gala Defilesi

İzmir Gelinlik Fuarı\'nda Gala Defilesi

IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı Gala Defilesi'nde 2018 abiye kreasyonları sergilendi.

16.01.2018 22:40
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı Gala Defilesi'nde 2018 abiye kreasyonları sergilendi.

Organizasyonunu Öner Evez'in yaptığı defilede, dünyaca ünlü Victoria's Secret modellerinden Maryna Linchuk, Türkiye'de ilk kez podyuma çıktı.

Defilede, uzun bir aradan sonra podyuma dönen Ayşe Hatun Önal'ın yanı sıra Merve Büyüksaraç, Tuba Melis Türk ve Ece Begüm Yücetan'ın da aralarında bulunduğu 30 model görev aldı.

Defilenin ardından gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Maryna Linchuk, çocukken Türkiye'de çok sık bulunduğunu, İstanbul, İzmir, Antalya ve Marmaris'e gittiğini belirterek, Türk yemeklerini çok sevdiğini anlattı.

Annesinden kalma bir alışkanlıkla nazar boncuğu taktığını ifade eden Linchuk, defilede kendisini prenses gibi hissettiğini, İzmir'den keyif aldığını söyledi.

Model ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal ise Maryna Linchuk ile aynı podyumu paylaşmanın mutluluk verici olduğunu, sergiledikleri koleksiyonu çok beğendiğini belirtti.

Koleksiyonu sergilenen şirketin sahibi Herman Mıhçı da butik tarzı mallar yaptıklarını ifade ederek, defileyle iyi iş çıkardıklarını vurguladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir Gelinlik Fuarı'nda Gala Defilesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • KKTC Dışişleri Bakanlığı, AB'nin Kıbrıs konusundaki müdahale çabalarını reddetti
  14:51 KKTC Dışişleri Bakanlığı, AB'nin Kıbrıs konusundaki müdahale çabalarını reddetti

  KKTC Dışişleri Bakanlığı, AB Liderler Zirvesi'nde Türkiye ile ilgili kabul edilen kararlara ilişkin yapılan açıklamada, AB'nin Kıbrıs konusuna müdahil olma çabasının reddedildiği ve Kıbrıs Türk halkını izolasyona maruz bırakan AB'nin müdahalesinin kabul edilemeyeceği vurgulandı.

 • MSÜ Askeri Öğrenci Aday Tercih İşlemleri 10 Mayıs'ta Son Bulacak
  14:49 MSÜ Askeri Öğrenci Aday Tercih İşlemleri 10 Mayıs'ta Son Bulacak

  Milli Savunma Üniversitesi'nde (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemleri, 10 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek. 3 Nisan 2024 tarihinde başlayan tercih işlemleri, Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda duyuruldu. Tercih işlemleri https://personeltemin.msb.gov.tr/ internet adresinden yapılacaktır.

 • Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İletişimden Sorumlu Başkan Danışmanlığı'na gazeteci Erdem Sevgi atandı
  14:49 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İletişimden Sorumlu Başkan Danışmanlığı'na gazeteci Erdem Sevgi atandı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İletişimden sorumlu Başkan danışmalığına atanan Erdem Sevgi, gazetecilik kariyerinin ardından bu göreve getirildi.

 • Hayrat İnsani Yardım Derneği, Brezilya'da 5 Bin Kur'an-ı Kerim Dağıtıyor
  14:48 Hayrat İnsani Yardım Derneği, Brezilya'da 5 Bin Kur'an-ı Kerim Dağıtıyor

  Hayrat İnsani Yardım Derneği, 'Dünya Kur'an Okuyor' sloganıyla yürüttüğü faaliyet kapsamında, Brezilya'da 5 bin Kur'an-ı Kerim'i dağıtıyor. Dernek, bugüne kadar 41 ülkede 1 milyon 400 binden fazla Kur'an-ı Kerim dağıtırken, Brezilya'da 3 bin Kur'an-ı Kerim Müslümanlara ulaştırıldı ve 2 bin Kur'an-ı Kerim'in de farklı bölgelere dağıtılması planlanıyor. Dernek yetkilileri, Türk Hava Yolları'na destekleri için teşekkür ederek, faaliyetlerin hız kesmeden devam edeceğini belirtti.

 • Dışişleri Bakanlığı, AB Zirvesi'nde alınan kararlara tepki gösterdi
  14:47 Dışişleri Bakanlığı, AB Zirvesi'nde alınan kararlara tepki gösterdi

  Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği (AB) Devlet ve Hükümet Başkanları Özel Zirvesi'nde Türkiye ile ilgili kabul edilen kararlara tepki gösterdi. Aday ülke Türkiye, AB üyeliği konusunda kararlılığını korurken, işbirliğinin seçici bir anlayışla sınırlanmasını reddettiğini belirtti. Türkiye-AB ilişkilerinde ilerleme sağlanmasıyla Kıbrıs sorununun ilintilendirilmesinin kabul görmeyeceği vurgulandı.

 • Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Wittenburg Konferansı kapsamında Hollanda'yı ziyaret edecek
  14:47 Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Wittenburg Konferansı kapsamında Hollanda'yı ziyaret edecek

  Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 2008 yılında Türkiye-Hollanda arasında ikili ilişkilerin ve işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla tesis edilen Wittenburg Konferansı'nın onuncu toplantısı kapsamında yarın Hollanda'yı ziyaret edecek. Ziyaret çerçevesinde Hollanda Dışişleri Bakanı Hanke Bruins Slot ve Başbakan Mark Rutte ile görüşmeler yapılacak. Türkiye-AB ilişkileri, bölgesel gelişmeler ve terörle mücadele gibi konular ele alınacak.

 • Gemlik Belediyesi'nde 23 Nisan etkinlikleri gerçekleştirildi
  14:47 Gemlik Belediyesi'nde 23 Nisan etkinlikleri gerçekleştirildi

  Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makam temsili vekaletini öğrencilere devretti. Lunapark ve Kent Lokantası çalışmaları hakkında bilgi verildi.


Advertisement