Kara Sevda 26. Bölüm Fragmanında Nihan Öldü mü? - İzle - Son Dakika
Güncel

Kara Sevda 26. Bölüm Fragmanında Nihan Öldü mü? - İzle

Kara Sevda 26. Bölüm Fragmanında Nihan Öldü mü? - İzle

Kara Sevda 26. bölüm fragmanında Nihan'ın sahnesi izleyicileri şoke edecek.

11.04.2016 10:51

Kara Sevda 26. bölüm fragmanında Nihan'ın sahnesi izleyicileri şoke edecek. Dizinin yeni bölüm tanıtımında Nihan yerde bayın vaziyette yatıyor ve Ambulans ile hastaneye kaldırılıyor. Kara Sevda 26. bölüm fragmanında yaşananlar izleyicileri şaşkına çevirecek. Peki Kara Sevda 26. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm hakkında detaylar

KARA SEVDA 25. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Emir'in kardeşi Asu'dan gelen mektup Kemal'in üstünde beklenen etkiyi yaratır ve Kemal başlattığı arayışı noktalar. Emir ise annesinin yanına bırakılan notla kardeşiyle şantajcısının aynı kişi olduğunu anlar ve düşmanlığı katlanır. Öte yandan Asu'nun geçmişine dair soru işaretleri yanıtlandıkça bu intikam serüvenin arkasındaki gizli isim gün yüzüne çıkar.

Nihan'la Kemal kavuşacakları gün için şafak sayarken, Emir'in "o gece"ye dair kaydın tamamını ele geçirmesi bütün dengeleri altüst edecektir. Emir, Ozan'ın gerçekten katil olduğunu büyük bir şovla ispatlayacaktır. Ozan'ın katil olduğunun anlaşılmasıyla Kemal ve Nihan ayrı ayrı büyük bir şok ve hüzün yaşar. Emir'in hesap edemediği tek şeyse, "o gece"ye dair gerçek ne olursa olsun, aslolan Nihan'la Kemal'in aşkının büyüklüğüdür. Aşkta vazgeçmek yoktur. Kemal nefes aldığı sürece Nihan'ın bir kurtuluş umudu hep olacaktır.

Nihan, Emir'in yanına döndüğünde artık kendisini daha zor ve katı kuralların olduğu bir hayat bekliyordur. Bütün yasaklara rağmen Nihan'ın kalbi bir tek Kemal'in yanında atar. İlk fırsatta ona koşar. Nihan'ın emrivakisine Kemal de karşı koyamaz. Yan yana geçirecekleri saatlerde en büyük savaşı tutkularına karşı verirler. Nihan'la Kemal engel tanımayan aşklarına şahit olmak Emir'i delirtir. Öfkesinin esiri olur ve tek taraflı bir karar alır. Nihan'la kağıt üstündeki zoraki evliliğini sona erdirip, gerçek bir çift olacaklardır. Kemal, Emir'in Nihan'a zarar vermesini engellemek için karşısına çıktığında, Nihan içine düştüğü çıkmazdan kurtulmanın tehlikeli bir yolunu bulur.

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Kara Sevda 26. Bölüm Fragmanında Nihan Öldü mü? - İzle - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement