Kastamonu'da Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı öğrencilerle buluştu - Son Dakika
Güncel

Kastamonu'da Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı öğrencilerle buluştu

Kastamonu\'da Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı öğrencilerle buluştu

Kastamonu'da TCSG 96 İnebolu Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ekipleri, 'Geleceğin Denizcileri Projesi' kapsamında öğrencilerle bir araya geldi. Ekipler, okulları ziyaret ederek sahil güvenlik teşkilatının faaliyetlerini ve kullanılan araçları tanıttı. Ayrıca, sahil güvenlik kariyeri hakkında merak edilen soruları yanıtladılar. İnebolu'da faaliyete geçen Dalış Emniyet Güvenlik Arama Kurtarma (DEGAK) timi de öğrencilere ekipmanlar hakkında bilgi verdi.

19.04.2024 15:49

Kastamonu'da TCSG 96 İnebolu Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ekipleri, "Geleceğin Denizcileri Projesi" kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

Abana, Bozkurt, Çatalzeytin ve İnebolu'daki ilk ve ortaokul ile liseleri ziyaret eden ekipler, komutanlığın teşkilat yapısını anlatarak sunum eşliğinde yaptıkları faaliyetler ve komutanlık bünyesinde kullanılan hava, kara ve deniz araçlarını öğrencilere tanıttı.

Gelecekteki kariyerini sahil güvenlik teşkilatlanmasında planlamak isteyen öğrencilerin sorularını da yanıtlayan ekipler, kendilerine yöneltilen sorulara da yanıt verdi.

İnebolu'da Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde faaliyete geçen Dalış Emniyet Güvenlik Arama Kurtarma (DEGAK) timi de faaliyetlerinde kullandığı ekipmanlar hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kastamonu'da Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement