Kaymakam Aydın Huzurevini Ziyaret Etti - Son Dakika
Güncel

Kaymakam Aydın Huzurevini Ziyaret Etti

Kaymakam Aydın Huzurevini Ziyaret Etti

Balıkesir’in Havran Kaymakamı Şeref Aydın, İlçe Belediye Başkanı Emin Ersoy ve daire amirleri Havran’da bulunan Şerife-Ali Soylu Huzurevi’nde yaşlıları ziyaret etti.

03.10.2017 18:29
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Balıkesir'in Havran Kaymakamı Şeref Aydın, İlçe Belediye Başkanı Emin Ersoy ve daire amirleri Havran'da bulunan Şerife- Ali Soylu Huzurevi'nde yaşlıları ziyaret etti.

Kurum Müdürü Ozan Mustafa Haznedaroğlu'ndan kurum hakkında bilgi alan İlçe Kaymakamı Aydın, yaşlılarla sohbet edip, isteklerini dinledi. Son derece samimi bir havada geçen görüşmenin ardından Şehit Eyüp Karataş Ortaokulu'nda aşure ayı nedeniyle düzenlenen etkinliğe katıldı. Kaymakam Şeref Aydın ve Belediye Başkanı Emin Ersoy öğrencilere aşure dağıttıktan sonra birlikte aşure yiyerek sohbet etti. Öğrencilere ve öğretmenlere başarı dilek ve temennileriyle okuldan ayrıldı. - BALIKESİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kaymakam Aydın Huzurevini Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Diyarbakır'da Kırsal Mahallelerde Yaşayan Genç Kızlar Üniversiteye Hazırlanıyor
  11:15 Diyarbakır'da Kırsal Mahallelerde Yaşayan Genç Kızlar Üniversiteye Hazırlanıyor

  Diyarbakır'da kırsalda mahallelerde yaşayan ve dershaneye gitme imkanı bulamayan lise mezunu genç kızları, hayal ettikleri üniversiteyi kazanabilmeleri için gönüllü öğretmenler Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlıyor.

 • Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekilme iddialarına cevap verdi
  11:13 Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekilme iddialarına cevap verdi

  Yeniden Refah Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz, adaylıktan çekileceklerine yönelik iddialara yanıt verdi. Altınöz, 'Yeniden Refah Partisi İBB Belediye Başkan Adayı Mehmet Altınöz olarak açık ve net bir şekilde ifade ediyorum ki adaylıktan çekilmemiz söz konusu değil. Bu tür iddiaları şiddetle hem kınıyoruz hem de bu iddia sahiplerine ispata davet ediyoruz' dedi.

 • Altay, Trendyol 1. Lig'de en fazla gol yiyen takım konumunda
  11:13 Altay, Trendyol 1. Lig'de en fazla gol yiyen takım konumunda

  Trendyol 1. Lig'de mücadele eden Altay, bu sezon kalesinde 49 gol görmesiyle ligin en fazla gol yiyen takımı durumunda. Altay, mali ve sportif açıdan zor günler geçirirken, 25 hafta sonunda 18 puan topladı ve son sıranın bir üstünde yer alıyor. İzmir ekibi, maç başına ortalama 1,96 gol yeme ortalamasıyla dikkat çekiyor.

 • Antalya Diplomasi Forumu: Krizler Döneminde Diplomasi Önemli
  11:13 Antalya Diplomasi Forumu: Krizler Döneminde Diplomasi Önemli

  Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Onur Tepeciklioğlu, Antalya Diplomasi Forumu'nu değerlendirerek krizler döneminde diplomasinin önemine vurgu yaptı. Forumda 148 ülkeden 5 bin katılımcı yer aldı ve çeşitli küresel meseleler ele alındı. İsrail-Filistin çatışması ve Güney Afrika'nın temsili gibi konular öne çıktı. ADF, diyalog ve işbirliği için önemli bir platform olarak hizmet veriyor.

 • Samsun Canik Belediyesi 5 Yılda 262 Bin 950 Vatandaşa Sosyal Yardım Yaptı
  11:12 Samsun Canik Belediyesi 5 Yılda 262 Bin 950 Vatandaşa Sosyal Yardım Yaptı

  Samsun'un Canik Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçede 5 yılda 262 bin 950 vatandaşa sosyal yardım yapıldığını açıkladı. Başkan Sandıkçı, ihtiyaç sahibi, engelli, dar gelirli ve yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını düzenli olarak takip ettiklerini belirtti.

 • Elazığ'da Dron Destekli Trafik Denetimlerinde Cezalar Yağdı
  11:12 Elazığ'da Dron Destekli Trafik Denetimlerinde Cezalar Yağdı

  Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dron destekli gerçekleştirilen trafik denetimlerinde, emniyet kemeri takmayan, seyir halinde telefonla konuşan ve kırmızı ışık kuralına uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı. Denetimlerin gün içerisinde kentin farklı noktalarında devam edeceği öğrenildi.

 • Adana'da yanlış sünnet edilen çocuğun hayatı karardı
  11:12 Adana'da yanlış sünnet edilen çocuğun hayatı karardı

  Adana'da yanlış sünnet edilen ve hatalı ameliyat yapılan minik çocuğun hayatı karardı. İki kez yanlış ameliyat yapan doktorun ise aileye, 'Ben elimden geleni yaptım' savunmasında bulunduğu iddia edildi. Aile, doktordan şikayetçi oldu ve suç duyurusunda bulundu.

 • Elazığ'da kuyuya düşen inek itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı
  11:11 Elazığ'da kuyuya düşen inek itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı

  Elazığ'da bir inek arazi içindeki kuyuya düştü. İtfaiye ekipleri uzun uğraşlar sonucu ineği kurtararak sahibine teslim etti. Sahibi ise itfaiye ekiplerine teşekkür etti.


Advertisement