Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar - Son Dakika
Güncel

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

Kayseri'de Cumhuriyet Meydanı'na gelen biri kadın 2 kişi Atatürk Anıtı'na baltayla vurmaya başladı. Skandala tanık olan zabıta ekiplerinin müdahale ettiği 2 şüpheli polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Ekiplerin yaptığı çalışma sonucu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ait anıtta 13 balta darbesi tespit edildi.

16.06.2024 13:07

Merkez Kocasinan ilçesi Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'nda meydana gelen skandal olayda, Yaşar K. ve Zeynep A. ellerindeki balta ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün anıtına vurmaya başladı.

GÖREVLİLER HEMEN MÜDAHALE ETTİ

Meydanda görev yapan Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin fark etmesiyle 2 şüpheliye müdahale edildi. Ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

13 BALTA DARBESİ TESPİT EDİLDİ

Ekiplerin yaptığı çalışma sonucu Atatürk Anıtı'nda 13 balta darbesi tespit edilirken, 2 şüpheli gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü.

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar

MUHABİRİN SORUSUNA "NE PİŞMANLIĞI" YANITINI VERDİ

Muhabirin "Neden yaptınız?" ve "Pişman mısınız?" sorularına, şüphelilerden Zeynep A. "Sadece Allah rızası için" derken Yaşar K. de "Ne pişmanlığı" cevabını verdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bayram günü infial yaratan olay! Atatürk anıtına baltalarla saldırdılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (8)

 • Cihan Ramazan: Kurban olun Atama. 122 51 Yanıtla
 • Hakan Korkmaz: zararını tahsis edin bunların parası kıymetli dir bir daha geçerken saygı duruşuna geçerler. 93 21 Yanıtla
 • Sedat Bezmen: Götürün merkeze …. herkese 81 19 Yanıtla
 • Yunuss Bayern: Bunları şimdi ne yapalım İsmett 38 3 Yanıtla
  OZKANLI Mikail: Ömür boyu hapis yatsınlar 0 0
 • Mehmet Yılmaz: atın gitsin bunları vatandaşlıktan bunlardan hayır gelmez bu devlete 29 7 Yanıtla
 • Kaho Kroyf: Atatürk ve silah arkadaşlarının devrim ve düşüncelerini beynimizden silemezler kolay kolay bunlar önemli değil heykellerine zarar verme ayrıca bu kadar fazla heykelin olması iyi bir şey değil 12 Eylül darbecilerinin her yere zorla koydurduğu heykellerdir bunlar 26 6 Yanıtla
 • Bünyamin Tilki: Valiliğin önünde duran ekip arabası sanırım her zamanki gibi uyuyor 7-24 orada bekliyorlar ama malesef zabıta yakalıyor tebrikler zabıta beyler 15 3 Yanıtla

Advertisement