Kayseri'de Köydes Toplantısı Yapıldı - Son Dakika
Güncel

Kayseri'de Köydes Toplantısı Yapıldı

Kayseri\'de Köydes Toplantısı Yapıldı

KÖYDES toplantısı Vali Orhan Düzgün Başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

22.09.2013 14:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kayseri KÖYDES toplantısı, valinin başkanlığında valiliğin toplantı salonunda gerçekleştirildi. KÖYDES toplantısına Vali Yardımcısı Erdoğan Aygenç, Kaymakamlar, İl Genel Meclis Başkanı Sadettin Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bayar Özsoy, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ve teknik personel katıldı.

İl merkezine bağlı köy ile ilçelerde bulunan ve KÖYDES aracılığı ile yaptırılan, yol ve içme suyu, küçük ölçekli sulama, atık su ve ortak alım hizmetleri ile İl Özel idaresi tarafından yaptırılan ulaşım, içme suyu ve kanalizasyon işlerinin ele alındığı toplantıda; İlçe Kaymakamları tarafından Vali Orhan Düzgün'e bu zamana kadar yapılan yatırımlar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler sunuldu. Köylerde yol ve içme suyu çalışmalarının devam ettiğini belirten Vali Düzgün "1 Ekim 2013 tarihi itibarı ile asfaltsız yolumuz kaymayacaktır" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kayseri'de Köydes Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı
    03:50 Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı

    Bursa'da bir eğlence mekanında çıkan silahlı kavgada seken kurşun bir müşteriye isabet etti. Kavgaya karışan kişilerden biri bıçakla yaralanırken, diğer kişi ise gözaltına alındı. Yaralananların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

  • İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı
    03:20 İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı

    İran'ın İsrail'e yönelik başlattığı İHA ve füze saldırıları, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere Beldesi üzerinden geçerken kaydedildi. İsrail Savunma Kuvvetleri Sözcüsü, İran'dan fırlatılan insansız hava araçlarının İsrail'e doğru ilerlediğini açıkladı. İHA saldırıları, Yüksekova İlçesi ve Esendere Beldesi semalarında yoğunlaşırken, vatandaşlar tarafından kaydedildi.


Advertisement