Kırıkkale'de "Ülküde Birlik Şöleni" - Son Dakika
Güncel

Kırıkkale'de "Ülküde Birlik Şöleni"

Kırıkkale\'de "Ülküde Birlik Şöleni"

Kırıkkale Ülkü Ocakları düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları’na gönül vermiş kişileri buluşturdu.

24.05.2017 09:26

Kırıkkale Ülkü Ocakları düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları'na gönül vermiş kişileri buluşturdu.

Kırıkkale Ülkü Ocakları, Başpınar Kapalı Stadyumu'nda düzenlediği şölenle sanatçılar Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa'yı Kırıkkalelilerle buluşturdu. Düzenlenen etkinlikte ülkü ocaklarına gönül vermiş katılımcılar duygulu dakikalar yaşadı. Sanatçılar misafirlere halk müziğinden ve kendi bestelerinden eserler sergilediler. Özellikle Ozan Rahmet Safa'nın söylediği "Çırpınırdı Karadeniz" isimli esere bütün salon hep bir ağızdan eşlik ettiler. Şölene katılım yoğundu, Ülkü Ocakları'na gönül vermiş insanlar salonun tamamını doldurdular.

Şölenin açılışında konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Birliğe, beraberliğe ihtiyaç vardır, kardeşliğe ihtiyaç vardır. Sevgiye ve muhabbete ihtiyaç vardır. Fitneye, fesada ayak oyunlarına, bunu uygulamaya çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Son dönemler içerisinde hareketimizi içten içe bölmeye parçalamaya zayıf düşürmeye çalışanlar olmuştur. Bunların her biri aklımızdadır, hafızamızdadır. Bunlara izin veremeyiz. İyi niyetli kim olursa eleştirilerini haklı görür kabul ederiz ama art niyetli bir şekilde birliğimizi beraberliğimizi bölmek isteyenlere de gerektiği şekilde muameleyi gösteririz. Bu dava, bu camia bizim her şeyimizin üzerindedir. Bu davanın üzerinde hiçbir fani yoktur. Bizim dava anlayışımız, davamıza sadakat ve samimiyet, annemizin, babamızın, kardeşimizin, evimizin, evdeşimizin daha üstündedir" ifadelerini kullandı.

Şölene Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Seyit Ahmet Göçer, Kırıkkale MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk katıldı. - KIRIKKALE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kırıkkale'de 'Ülküde Birlik Şöleni' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement