Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Törenle Açıldı - Son Dakika
Güncel

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Törenle Açıldı

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Törenle Açıldı

Kırklareli'nde Emniyet Müdürlüğü binasında yer alan 4 şube için hazırlanan ek hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı.

22.02.2013 15:43

Kırklareli'nde Emniyet Müdürlüğü binasında yer alan 4 şube için hazırlanan ek hizmet binası, düzenlenen törenle açıldı. Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, ek bina ile daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü, hizmet binasının fiziki yetersizliği nedeniyle Sancaktar Caddesi Seçkin Sitesi giriş katını kiraladı. Yeniden düzenlenen ek hizmet binası için açılış programı yapıldı. Programa Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, Emniyet eski Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Cumhuriyet Başsavcı vekili Nedim Özkan ile çok sayıda polis memuru katıldı. Vali Yaman ve yanındaki heyet, kurdele keserek hizmete açılan binayı gezerek bilgi aldı. Ek hizmet binasında Emniyet Müdür Yardımcısı Kemal Serbes, bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü ve Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü'nün hizmet vereceğini söyledi.

Kırklareli Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaş, binanın gezildiği sırada vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için ek binaya ihtiyaçları olduğunu söyledi. Aktaş, "Emniyet Müdürlüğü binamızdaki vatandaşımızın hizmet almış olduğu alanlarda sıkıntısı vardı. Vatandaşımıza daha rahat hizmet verebilmek için daha geniş mekanlarda daha iyi hizmet alabilmesi için 720 metrekarelik alanda 4 şube hizmet verecek. Müdürlüğümüzün vatandaş yoğunluğunun büyük kısmı ek hizmet binasına kaydırmış bulunuyoruz. Vatandaşımız yeni ek hizmet binasında artık park sorununu da ortadan kaldırdık. Yeni ek hizmet binamız hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

AÜÜ(LK/BT) - Kırklareli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Törenle Açıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement