Muğla Tesisatçı, Boğazından Bıçaklanarak Öldürülmüş Bulundu - Son Dakika
Güncel

Muğla Tesisatçı, Boğazından Bıçaklanarak Öldürülmüş Bulundu

Muğla Tesisatçı, Boğazından Bıçaklanarak Öldürülmüş Bulundu

Bodrum'da eşinden ayrı yaşayan 4 çocuk babası tesisatçı 34 yaşındaki Mustafa Kayacı, evindeki yatağında, boğazından bıçaklanarak öldürülmüş bulundu.

06.04.2015 19:31  Güncelleme: 19:02

Kayacı'yı kimin öldürdüğünün belirlenip yakalanması için çalışma başlatıldı. Gündoğan Mahallesi 22 Sokak'ta oturan, evli ve 4 çocuk babası Mustafa Kayacı'nın bu sabah işe gitmemesi, cep telefonuna da cevap vermemesi üzerine meraklanan 2 mesai arkadaşı, kontrol etmek amacıyla bugün saat 10.00 sıralarında evine gitti.

Kapıyı çalan, ancak açan olmayınca pencereden eve giren arkadaşları, yatakta uzanır haldeki Kayacı'yı boğazının 3 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu. Bunun üzerine durum, jandarmaya bildirildi.

İhbar üzerine eve gelen jandarma, olay yerinde inceleme yaptı. Evde yapılan araştırmanın ardından Mustafa Kayacı'nın cesedi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Kayacı'nın iki arkadaşı ise ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. Mustafa Kayacı'nın, bir süredir eşinden ayrı yaşadığı öğrenildi.

Mahallede oynayan çocuklar ise eve 450 metre mesafede otların arasında bir çakı buldu. Çakının yanında kan izleri de olduğu görüldü.

Çakı, incelenmek üzere İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. Cinayeti kimin işlediğinin belirlenip, yakalanması için çalışma başlatıldı. Jandarma, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Muğla Tesisatçı, Boğazından Bıçaklanarak Öldürülmüş Bulundu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement