Adana'da Otomobilinin Lastiğini Kesip, 12 Bin Lirasını Çaldılar - Son Dakika
Güncel

Adana'da Otomobilinin Lastiğini Kesip, 12 Bin Lirasını Çaldılar

Adana\'da Otomobilinin Lastiğini Kesip, 12 Bin Lirasını Çaldılar

Adana'da 63 yaşındaki Süleyman Oğuz'un otomobilinin lastiğini kesen kimliği belirsiz 2 kişi, sürücünün araca bıraktığı ve içinde 12 bin lira olan el çantasını çaldı.

18.08.2014 17:33  Güncelleme: 09:41

Adana'da 63 yaşındaki Süleyman Oğuz'un otomobilinin lastiğini kesen kimliği belirsiz 2 kişi, sürücünün lastiği değiştirirken araca bıraktığı ve içinde 12 bin lira olan el çantasını çaldı.

Olay, merkez Seyhan İlçesi'nin Kayalıbağ Mahallesi'nde meydana geldi. Madencilik yapan Süleyman Oğuz, otomobilini bir arkadaşının işyerinin önüne park etti. Para çekmek için Abidinpaşa Caddesi üzerinde bulunan bankaya giden Oğuz, 12 bin TL aldıktan sonra geri döndü. Arkadaşının yanında çay içip bir süre sohbet eden Süleyman Oğuz, 01 NZ 711 plakalı otomobiline binip hareket ettiği sırada, yanına yaklaşan bir genç, Amca lastik patlak nereye gidiyorsun diyerek uyarıda bulundu. Otomobilin sol arka lastiğinin patlak olduğunu gören Süleyman Oğuz, elindeki çantayı aracın ön koltuğuna bırakıp, tamire koyuldu. Süleyman Oğuz, aracın bagajından çıkardığı lastiği değiştirip yeniden hareket etmek istediğinde, koltuk üzerindeki çantanın yerinde olmadığını gördü. Çantanın çalındığını anlayan Süleyman Oğuz, durumu polise bildirdi. Polis, eşkali belirlenen hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Çantası çalınan Süleyman Oğuz, Bankadan çıkıp arkadaşımın yanına geldim. Otomobile binip hareket ederken bir genç yanıma yaklaştı, 'nereye gidiyorsun, lastik patlak' diye uyardı. Ben de indim, kontrol ettim. Çanta da kolumun altındaydı. Patlak olduğunu görünce değiştirmeye başladım. Çantayı da otomobilin içine, koltuğun üstüne bıraktım. İki kişi olduğumuz için de etrafa hiç dikkat etmedim. Camı açıkmış, çantayı alıp gitmiş. İçinde 12 bin TL para, çek koçanları, kredi kartları vardı diye konuştu.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana'da Otomobilinin Lastiğini Kesip, 12 Bin Lirasını Çaldılar - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement