Parayı Bulduk" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı - Son Dakika
Güncel

Parayı Bulduk" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

Parayı Bulduk" Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı

ÇEKİMLERİ geçtiğimiz ay tamamlanan ve üç kuşak oyuncuların yer aldığı "Parayı Bulduk" isimli sinema filminin ilk fragmanı görücüye çıktı.

28.03.2017 13:26
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

ÇEKİMLERİ geçtiğimiz ay tamamlanan ve üç kuşak oyuncuların yer aldığı "Parayı Bulduk" isimli sinema filminin ilk fragmanı görücüye çıktı.

Pek çok film festivalinde aday olacak "Parayı Bulduk" filmi, oyuncu kadrosuyla olduğu kadar senaryosuyla da dikkati çekiyor. Senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş'ın yaptığı filmin başrollerini Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan ve Metin Keçeci üstlendi.

ERSİN KORKUT: SENARYOYU ÇOK BEĞENDİĞİM İÇİN PROJEYİ KABUL ETTİM

Ünlü youncu Ersin Korkut, filmin senaryosunu çok beğendiği için projeyi kabul ettiğini belirterek, "Daha önce birlikte uzun yıllar çalıştığım ekip arkadaşlarım Metin Keçeci ile Gülsüm Alkan'ın da projede olması beni çok mutlu etti. Set boyunca birlikte çok güzel vakit geçirdik, keyifli anlar yaşadık ve geçmişteki anılarımızı tazeledik. Yönetmenimiz İhsan Taş'ın da tüm ekiple yakından ilgilenip içten davranması, bizim enerjimizi daha da yükseltti ve çok güzel bir işin ortaya çıkmasında büyük etkisi oldu. Bunca insanın özveriyle çalıştığı ve emek harcadığı bir iş, hak ettiği değeri görecektir diye düşünüyorum" dedi.

Para Bulduk filminin konusu ise şöyle:

"Kumarhane müdürü Nermin (Gülsüm Alkan) çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye'de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal'in (Metin Yıldırım) orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür."

- İstanbul

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Parayı Bulduk' Filminin İlk Fragmanı Yayımlandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement