Çaycı, Bankacı, Taksici... Hepsi Hayatını Kaybetti! - Son Dakika
Güncel

Çaycı, Bankacı, Taksici... Hepsi Hayatını Kaybetti!

Çaycı, Bankacı, Taksici... Hepsi Hayatını Kaybetti!

Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenler arasında çaycı Eyüp Ensar Ulaş, taksici Turgay Bulut ve bankacı Çağrı Tok da var.

14.03.2016 11:35  Güncelleme: 12:20

Ankara Kızılay'daki Güvenpark önünde otobüs duraklarının olduğu yerde bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında yaşamını yitirenler arasında, çalıştığı çay ocağından EGO otobüsü ile evine dönen Eyüp Ensar Ulaş ile taksici Turgay Bulut da bulunuyor.

OTOBÜSTE YAŞAMINI YİTİRDİ

Gölbaşı İlçesi'ne 40 kilometre uzaklıktaki Bezirhane Mahallesi'nde oturan ve Sıhhiye'de akrabası Cahit Vural'ın işlettiği çay ocağında çalışan Eyüp Ensar Ulaş, dün akşam iş çıkışı Balgat'taki evine gitmek için EGO otobüsüne bindi. Evli ve 2 çocuk babası Ulaş, Atatürk Bulvarı'nda Güvenpark önünde bombalı aracın patlatılması sonucu otobüste yaşamını yitirdi. Ulaş'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan sonra Gölbaşı'na getirilip, Bezirhane mahallesinde toprağa verileceği belirtildi.

ÇAYCI, BANKACI, TAKSİCİ... HEPSİ GİTTİ

Patlamada, Gölbaşı'nda oturan Çağrı Tok ile bir bankada gişe görevlisi olarak çalışan Cantek Karakaş'ın da yaralı olarak hastanede tedavi gördüğü belirtildi. Ankara'nın Haymana ilçesi nüfusuna kayıtlı olan ve taksicilik yapan Turgay Bulut da terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında yer aldı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çaycı, Bankacı, Taksici... Hepsi Hayatını Kaybetti! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement