Tavşanlı'nın Köylerine Yangın Su Tarkeri - Son Dakika
Güncel

Tavşanlı'nın Köylerine Yangın Su Tarkeri

Tavşanlı\'nın Köylerine Yangın Su Tarkeri

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği ödenekleri ile temin edilen yangın su tankerleri, Arifler, Karakaya ve Vakıflar köylerinin muhtarlıklarına teslim edildi.

13.10.2017 12:38

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği ödenekleri ile temin edilen yangın su tankerleri, Arifler, Karakaya ve Vakıflar köylerinin muhtarlıklarına teslim edildi.

Yapılan hizmetle ilgili bilgi veren Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara yaptığı konuşmada, Tavşanlı köylerinin alt yapı ve üst yapı ile ilgili yatırım çalışmalarının ve faaliyetlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek bunun yanında köylere ihtiyaç olan olası yangın ve afet hallerinde kullanılabilecek yangın tankerlerinin alımına önem verdiklerini, bu güne kadar Özel İdare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği olarak 63 adet kendinden tazyikli, 2,5 tonluk, traktör kuyruk miline bağlanan, çok amaçlı yangın tankerlerinin alımının gerçekleştirilerek köy muhtarlarına teslim edildiğini ve bundan sonrada alımların devam edeceğini belirtti.

Kaymakam Yüksel Kara, "Her konuda bizlere yardımcı olan hükümetimize, Valimize, Kütahya Milletvekillerimize, Özel İdare Teşkilatına, İl Genel Meclisi Üyelerine, Birlik Encümenine, İlçe Özel İdare personeline ve muhtarlarımıza teşekkür ederiz" dedi.

Yangın tankerleri dağıtım törenine Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, Ak Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Nejat Tülek, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Efe, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Ramazan Aydemir ve İl Genel Meclisi Üyeleri Mehmet Çetin, Osman Oral, Mustafa Altınbay, İlçe Özel İdare Müdürü Necati Derin, Arifler Köyü Muhtarı Zekeriya Bilgili, Karakaya Köyü Muhtarı İsa Uzun, Vakıf Köyü Muhtarı Ahmet Ali Bilge ve vatandaşlar katıldı. (Tİ-EFE) - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tavşanlı'nın Köylerine Yangın Su Tarkeri - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement