Türk Orman Sen'den 'Tarım Tazminatı' Faks Eylemi - Son Dakika
Güncel

Türk Orman Sen'den 'Tarım Tazminatı' Faks Eylemi

Türk Orman Sen\'den \'Tarım Tazminatı\' Faks Eylemi

Türk Tarım Orman-sen Genel Sekreteri Yüksel Bilgin, Tarım Tazminatı Adı Altında 'Tazminat' Verilmesi İçin Faks Eylemi Başlattıklarını Söyledi.

09.04.2008 17:11

Türk Tarım Orman-Sen Genel Sekreteri Yüksel Bilgin, tarım tazminatı adı altında 'tazminat' verilmesi için faks eylemi başlattıklarını söyledi.

Türk Tarım Orman-Sen iş yeri temsilcileri toplantısı Yeni Çınar Oteli'nde yapıldı. Toplantıya Türk Tarım Orman-Sen Genel Muhasibi İsmet Aslan, Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Selim Sarı, şube yönetimi, denetleme kurulu üyeleri ve iş yer temsilcileri katıldı. Toplantıda konuşma yapan Türk Tarım Orman Sen Genel Sekreteri Yüksel Bilgin, Amasya ve Tokat'ta yaptıkları yoğun programda sorunları yerinde dinleyerek çözüm aradıklarını kaydetti. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Tarım ve Gıda Bakanlığı olarak yeniden yapılandırılması çerçevesinde 'tarım tazminatı' adı altında bir tazminatın verilmesi ile ilgili eylem başlattıklarını belirten Bilgin, "Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda yeniden yapılanma adı altında yürütülen 'Tarım Teşkilat Kanunu' çalışmalarında yer almasını istediğimiz 'tarım tazminatı' konusunda kamuoyu oluşturmak amacı ile bir faks eylemi başlattık. Bu konuyu üyelerimizle paylaşarak katkılarını sağlamalarını çalışıyoruz. Elimizden gelen her türlü fedakarlığı arkadaşlarımızla yaparak bir nebzede olsa sorunu çözümü noktasında çalışıyoruz" dedi.

(Nİ-SA-RA-Y)

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Türk Orman Sen'den 'Tarım Tazminatı' Faks Eylemi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement