Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz'dan Çözüm Sürecine Tepki - Son Dakika
Güncel

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz'dan Çözüm Sürecine Tepki

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz\'dan Çözüm Sürecine Tepki

Rize Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma gecesinde konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, 63 aklı karışığın vatandaşlara bölünme sürecini yutturmaya çalıştıklarını söyledi.

30.04.2013 11:45

Rize Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma gecesinde konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, 63 aklı karışığın vatandaşlara bölünme sürecini yutturmaya çalıştıklarını söyledi.

Rize Ülkü Ocakları tarafından geçtiğimiz gece İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde "Sevdamız Türkiye" isimli birlik ve dayanışma gecesi düzenlerdi. Osman Öztunç ve Ali Kınık'ın konser verdiği gece Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunarak başladı. Gecenin açılış konuşmasını Rize Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Recep Bakırcı yaptı. Bakırcı konuşmasında çözüm sürecine değinerek "Milletimizi bölmeye, kardeşliğimizi bitirmeye çalışanlara akıllarını başlarına almayı öneriyoruz.

Bu hain odakların akıl hocalarına daha son sözümüzü söylemediğimizi hatırlatmak istiyoruz.

İsimleriniz ne olursa olsun. Kimden güç alırsanız alın milletimizi bölmeye gücünüz yetmeyecek" dedi.

Programda konuşan

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz

ülkesini karşılıksız seven gençlerin ülkü ocakları çatısı altında yetiştiğini belirterek, "Ülkü ocakları dün olduğu gibi bugün de ülkemizin aydınlık yarınlarını oluşturacak nesilleri yetiştirmenin mücadelesini veriyor. Rabbimizin rızasını kazanmak, resulünün ahlakına sahip olmak gayretinde imanlı bir gençlik yetiştiriyor.

Ülkesini karşılıksız seven fedakar ve cefakar bir nesil Ülkü Ocakları çatısı altında yetişiyor" ifadelerini kullandı.

Kılavuz, 63 aklı karışığın yurdu gezerek bölünme sürecini halka yutturmaya çalıştıklarını iddia ederek "Ülkemiz son derece yanlış bir sürecin içerisindedir. Adına çözüm projesi denilen aslında üç-beş zavallıya teslim olmaktan başka bir anlama gelmeyen kirli bir oyun sergilenmek isteniyor. Binlerce yıllık kardeşlik hukukumuz ayrıştırılmayan, uzun bir geçmişe dayanan devlet geleneğimiz sabote edilmeye, milli ve manevi değerlerimizin içi boşaltılmaya çalışılıyor. Bu kirli emellerini gerçekleştirmek için 63 aklı karışık sözde akil görevlendirilmiştir. Bunlar ülkemizi gezmekte ve bölünme sürecini halkımıza yutturmaya çalışmaktadırlar" şeklinde konuştu.

Kılavuz, hainlerin hesabının ağır olacağını ifade ederek "Bu ihanet sürecine sadece Türk milliyetçileri karşı çıkmakta ve tepki göstermektedir. Hareketimize saldıran Başbakan iyi bilsin ki bizler kendileri gibi AKP taşeronu PKK işbirlikçileri değiliz. İhanet edenler unutmasında ki bir gün onların vereceği bir hesap vardır ve o hesap çok ağır olacaktır" diye konuştu.

Geç saatlere kadar süren programı yüzlerce kişi izledi. - RİZE

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz'dan Çözüm Sürecine Tepki - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement