Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Zonguldak'ta Belediye Binasına Saldıran Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika

Zonguldak'ta Belediye Binasına Saldıran Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi

Zonguldak Çatalağzı Beldesi'nde belediye başkanlık makamına saldıran M.Ö. ve E.Ç. isimli şahıslar, karakolda işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesi'ne getirildi. Saldırganlar, işe girmeyen çalışan olduklarını belirterek tepki gösterdiler. Adliyedeki sorguları sürüyor.

05.06.2023 - 15:22,

Belediye binasını basan saldırganlar adliyeye sevk edildi

ZONGULDAK - Zonguldak Çatalağzı Beldesinde başkanlık makamının kapılarını ve camlarını kıran M.Ö. ve E.Ç. isimli şahıslar karakolda işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesi'ne getirildi.

Edinilen bilgiye göre olay dün akşam saatlerinde Çatalağzı Beldesinde meydana geldi. İddiaya göre işe girmeyen çalışan E.Ç ve M.Ö, belediye başkanlık makamına saldırdı. Ardından saldırganlar E.Ç ve M.Ö Başkan yardımcısı Mehmet Öztürk'ü darp etti. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri E.Ç ve M.Ö yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan E.Ç ve M.Ö'nün bugün karakolda ki işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesine getirdi. Adliye getirilen E.Ç ve M.Ö isimli saldırganlar, 'Çekin çekin, işsiziz, iş versinler bize' diyerek tepki gösterdiler. Saldırganlar E.Ç. ve M.Ö.'nün adliyedeki sorguları sürüyor.

Zonguldak\'ta Belediye Binasına Saldıran Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Güncel Zonguldak'ta Belediye Binasına Saldıran Şahıslar Adliyeye Sevk Edildi - Son Dakika


Advertisement