Son dakika Gündoğdu Meydanı haberleri, Gündoğdu Meydanı son dakika, son dakika Gündoğdu Meydanı

Son Dakika Gündoğdu Meydanı Haberleri

Son dakika Gündoğdu Meydanı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son gündoğdu meydanı haberleri anında burada.


 • 18.09.2023 18 Eyl 18:45 AB Türkiye Delegasyonu Başkanı İzmir'de Sürdürülebilir Ulaşıma Dikkat Çekti AB Türkiye Delegasyonu Başkanı İzmir'de Sürdürülebilir Ulaşıma Dikkat Çekti

  AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında İzmir'e gelerek sürdürülebilir ulaşıma dikkat çekmek amacıyla İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinliklere katıldı. Büyükelçi Landrut, tramvay ve feribot gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak şehirde seyahat etti. Türkiye'nin 630 şehir ve kasabayla Avrupa Hareketlilik Haftası'na katılarak rekor kırdığı belirtildi. Büyükelçi Landrut, İzmir'in akıllı kentsel hareketlilik planını uygulayan 10 şehirden biri olduğunu ve İzmir'in çabalarını desteklediklerini ifade etti.

 • 16.09.2023 16 Eyl 21:46 Eğitim Örgütleri İzmir'de Çedes'e 'Hayır' Dedi. Eğitim Örgütleri İzmir'de Çedes'e "Hayır" Dedi.

  Eğitim örgütleri, bugün İzmir Gündoğdu Meydanı'nda ÇEDES’e Hayır, Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık” Mitingi düzenledi. Miting öncesi konuşan CHP Grup Başkanı Özgür Özel, ÇEDES Projesi ile ilgili; "Pedagoji açısından çocukları eğitmek üzere eğitilmiş kişiler çocuklara eğitim verirler. Din dersi vermek üzere eğitilmiş kişilerin din dersi vermesi de normaldir. Ancak çocuk eğitimi üzerine uzmanlığı olmayan kişilerin okullara görevlendirilmesi ve bu kişilerin okullarda bu projeyi yürütüyor olmaları son derece sakıncalı, son derece rahatsızlık vericidir" dedi.

 • 16.09.2023 16 Eyl 19:56 Eğitim Örgütleri İzmir'de Çedes'i Protesto Etti... Eğitim-Sen Genel Başkanı Nejla Kurul: 'Çedes Projesi'yle Paralel Bir Eğitim Kurulmaya Çalışılıyor' Eğitim Örgütleri İzmir'de Çedes'i Protesto Etti... Eğitim-Sen Genel Başkanı Nejla Kurul: "Çedes Projesi'yle Paralel Bir Eğitim Kurulmaya Çalışılıyor"

  Eğitim örgütleri, İzmir Gündoğdu Meydanı'nda ÇEDES’e Hayır, Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık” Mitingi düzenledi. Mitingde konuşan Eğitim-Sen Genel Başkanı Nejla Kurul, "Tarafsız olması gereken, kamu hizmetini tarafsız ve eşit biçimde vermesi gereken bir devlet, bugün hayatın en azından yarısını yok sayarak tüm kamu hizmetlerinin niteliğini bir yandan düşürerek, bir yandan ayrımcı politikalarla bizleri parça parça etmeye çalışıyor" dedi. Eğitim-Sen İzmir 5 No'lu Şube Başkanı Özcan Çetin de, "Seçim sonrası yukarıdan aşağıya hızlanacak Siyasal İslam rejiminin inşasının en açık göstergelerinden birisi olan ÇEDES'tir. Cumhuriyet tarihi boyunca laiklik, aydınlanma mücadelesinin temsilcisi öğretmenle öğretmenlik mesleğini hedef alarak cumhuriyetle hesaplaşmak dertleri. İktidarın değil, halkın öğretmenleriyiz" dedi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 19:26 CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Kız Okullarına Karşı Çıkıyor CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Kız Okullarına Karşı Çıkıyor

  CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, Samsun'da bir özel okulda yaşananları paylaşarak kız okullarına karşı çıktı. Kılıç, okulun Arapça dilinde eğitim verdiğini ve kız çocuklarına 'İslam'ın kızı' belgesi verildiğini belirtti. Ayrıca, ÇEDES projesi için İzmir'in pilot bölge olarak seçildiğini ve bu durumu kabul etmediklerini söyledi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 15:28 Eğitim-Sen'den Çedes Projesine Karşı 'Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık' Mitingine Çağrı.... Nejla Kurul: 'Paralel Bir Eğitim Sistemi... Eğitim-Sen'den Çedes Projesine Karşı 'Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık' Mitingine Çağrı.... Nejla Kurul: "Paralel Bir Eğitim Sistemi...

  Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen), veli dernekleri, Alevi örgütleri ve Halkevleri, “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES)” projesinin iptal edilmesi için 100 kuruluşla birlikte yarın "Laik eğitim, laik yaşam, eşit yurttaşlık" sloganıyla İzmir’de yapacağı miting öncesi basın açıklaması yaptı. Eğitim Sen Genel Başkanı Prof. Dr. Nejla Kurul,“Eğitim alanı, Milli Eğitim Bakanlığı, artık dinci tarikat ve cemaatlere teslim edilmek amacıyla bir anlamda taşeronlaştırıldı. Yani paralel bir eğitim sistemi kurulmaya çalışılıyor” dedi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 10:57 Eğitim-Sen Genel Başkanı Kurul, Muğla'dan İzmir'deki Miting İçin Çağrı Yaptı: Laik Eğitime Dokunamazsınız, Karma Eğitim İlkesi Askıya Alınamaz... Eğitim-Sen Genel Başkanı Kurul, Muğla'dan İzmir'deki Miting İçin Çağrı Yaptı: Laik Eğitime Dokunamazsınız, Karma Eğitim İlkesi Askıya Alınamaz...

  Eğitim-Sen Genel Başkanı Nejla Kurul ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Cuma Erce, Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesine karşı İzmir’de düzenlenecek olan mitinge Muğla’dan çağrı yaptı. Kurul, "Biz 12 Eylül’ü eleştirerek Ankara'dan yola çıktık çünkü bugünün taşlarını, 12 Eylül karanlığı döşedi ve neredeyse 50 yıllık bir süre içerisinde Türkiye toplumunun her türlü eşitlik, özgürlük, demokrasi, barış ve emek mücadelesini yok etmek üzere planlanmış bir süreç, bugün çok sessiz bir kamuoyu yarattı. Canlandırmak için yola çıktık. Laik eğitime dokunamazsınız, karma eğitim ilkesi askıya alınamaz diyeceğiz" dedi.

 • 12.09.2023 12 Eyl 17:05 Öğretmenler, 'Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık' Mitingi İçin Ankara'dan İzmir'e Doğru Yola Çıktı. Öğretmenler, "Laik Eğitim, Laik Yaşam, Eşit Yurttaşlık" Mitingi İçin Ankara'dan İzmir'e Doğru Yola Çıktı.

  Sendika, sivil toplum kuruluşları ve gençlik örgütlerinin temsilcileri bugün Ankara'dan 16 eylülde İzmir'de yapılacak “Laik eğitim, laik yaşam, eşit yurttaşlık” mitingine katılmak üzere yola çıktı. Eğitim Sen Genel Başkanı Nejla Kurul, “Eşit, laik bir eğitim istiyoruz. Laik bir yaşam istiyoruz. Eşit yurttaşlık hakkı istiyoruz. Artık yurttaşlarına taraflı davranmadan yorulmuş yurttaşlarız. Bugün mülakatları kaldıracağım diyenler, yeniden mülakatları önümüzde getiriyorlar. Nasıl bir tarafsızlık olacak” diye konuştu. Eğitim Sen 3 Nolu Şube Başkanı Cemal Erdoğan ise, “Yoksul mahallelerin çocukları temiz suya ulaşamıyor, yeterli öğretmen atanmadığı için öğretmene ulaşamıyorlar. Eşit eğitim fırsatına ulaşamıyorlar. Bu ciddi bir problem” dedi.

 • 11.09.2023 11 Eyl 20:16 SOL Parti İzmir İl Örgütü, ÇEDES protokolüne karşı eylem yaptı SOL Parti İzmir İl Örgütü, ÇEDES protokolüne karşı eylem yaptı

  SOL Parti İzmir İl Örgütü, İlhan Onat İlkokulu önünde 'Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum' (ÇEDES) protokolünün uygulanacağı yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde eylem düzenledi. SOL Parti İl Yöneticisi Deniz Özçelik, laik eğitimi savunacaklarını ve 16 Eylül'de yapılacak mitinge katılım çağrısı yaptı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 22:52 İzmir'in Kurtuluş Yıldönümü Fener Alayı ve Konserlerle Devam Etti İzmir'in Kurtuluş Yıldönümü Fener Alayı ve Konserlerle Devam Etti

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101'inci yıldönümü için düzenlenen kutlama programı kapsamında fener alayı yürüyüşü düzenlendi. Binlerce kişi İzmir'in kurtuluşunu meşaleler ve marşlar eşliğinde kutladı. Konser alanında ise Tan Taşçı sahne aldı.

 • 09.09.2023 09 Eyl 21:10 İzmir'in Kurtuluşu 101. Yılını Hava Gösterileriyle Kutlandı İzmir'in Kurtuluşu 101. Yılını Hava Gösterileriyle Kutlandı

  İzmir'in kurtuluşunun 101'nci yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen hava gösterisi büyük ilgi gördü. Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın gösterileri nefes kesti.

 • 09.09.2023 09 Eyl 20:45 İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Zafer Yürüyüşü, süvari birliklerinin gösteri geçişi ve hava gösterileri büyük ilgi gördü.

 • 09.09.2023 09 Eyl 20:33 SoloTürk ve Türk Yıldızları İzmir'de Hayran Bıraktı SoloTürk ve Türk Yıldızları İzmir'de Hayran Bıraktı

  İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101'inci yıldönümü kutlamaları kapsamında SoloTürk ve Türk Yıldızları'nın hava gösterisi büyük ilgi gördü. İzmirli vatandaşlar gösteriyi büyük bir keyifle izledi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 12:07 İzmir'in Kurtuluş Günü Coşkuyla Kutlandı İzmir'in Kurtuluş Günü Coşkuyla Kutlandı

  İzmir'in kurtuluş günü, büyük bir coşkuyla kutlandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen Zafer Yürüyüşü ve çelenk sunma töreniyle başlayan kutlamalar, gün boyu sürecek gösteriler ve konuşmalarla devam edecek.

 • 03.09.2023 03 Eyl 22:03 İzmir'de Vatandaşlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Final Maçını Heyecanla İzledi İzmir'de Vatandaşlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Final Maçını Heyecanla İzledi

  İzmir'de düzenlenen etkinlikte vatandaşlar, Türkiye ile Sırbistan arasında oynanan 2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası final maçını büyük bir heyecanla takip etti. Meydana kurulan ekranda maçı izleyen İzmirliler, oyuncuları alkışlayarak takımlarına destek verdi.

 • 31.08.2023 31 Ağu 16:34 İzmir Enternasyonal Fuarı 92. kez kapılarını açıyor İzmir Enternasyonal Fuarı 92. kez kapılarını açıyor

  İzmir Enternasyonal Fuarı, 1 Eylül Cuma günü görkemli bir açılış töreni ile 92'inci kez dünyaya 'merhaba' diyecek. Dans ve animasyon gösterileri, spor takımlarının gösterileri ve 18 ülkeden gençlerin yerel kıyafetleri ile katılacağı kortej yürüyüşü ise karnavalları aratmayacak.

 • 31.08.2023 31 Ağu 10:00 İzmir'de Motosikletliler ve Klasik Otomobilciler 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutladı İzmir'de Motosikletliler ve Klasik Otomobilciler 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Kutladı

  İzmir'de çeşitli kulüplere üye yüzlerce motosikletli Çiğli ilçesinde, İzmir Klasik Otomobil Derneği üyeleri ise Konak'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında kortej oluşturup, şehir turu attı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 00:08 İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerle kutlandı İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerle kutlandı

  İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

 • 30.08.2023 30 Ağu 19:11 İzmir'de Motosikletli ve Klasik Otomobil Kortejleri İzmir'de Motosikletli ve Klasik Otomobil Kortejleri

  İzmir'de çeşitli kulüplere üye yüzlerce motosikletli Çiğli ilçesinde, İzmir Klasik Otomobil Derneği üyeleri ise Konak'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında kortej oluşturup, şehir turu attı.

 • 17.08.2023 17 Ağu 01:12 Hacı Bektaşi Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Alevi Bektaş Federasyonu Başkanı Aslan: 'Cem İbadetimiz Cemevlerı İbadethanemizdir! Hacı Bektaşi Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri... Alevi Bektaş Federasyonu Başkanı Aslan: "Cem İbadetimiz Cemevlerı İbadethanemizdir!

  60. Ulusal, 34. Uluslararası Hacı Bektaş Veli Anma Törenleri ve Kültür Sanat Etkinlikleri, bugün Nevşehir'de düzenlendi. Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Aslan, "Devletin ve hükümetin asimilasyon çabaları her geçen gün daha da artmaktadır. Bütün itirazlarımıza rağmen Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığı’nı kurdular. Bu başkanlığı kuranlara sesleniyoruz: Hem Cemevi başkanlığı diyeceksiniz hem de Cemevlerimizi ibadethane olarak tanımayacaksınız. Siz kimsiniz? Duymadıysanız bir kez daha buradan söyleyelim: Cem ibadetimiz Cemevleri ibadethanemizdir! Aleviler vardır Alevilik haktır" dedi.

 • 19.07.2023 19 Tem 22:22 İzmirli Bisiklet Sürücüsü Doğanay Güzelgün Anıldı İzmirli Bisiklet Sürücüsü Doğanay Güzelgün Anıldı

  İstanbul Bostancı sahilinde polis kontrol noktasından kaçtığı öne sürülen otomobil sürücüsü Sezer Temel Ünlü'nün çarparak ölümüne neden olduğu bisiklet sürücüsü Doğanay Güzelgün, İzmirli bisiklet sürücüleri tarafından Gündoğdu Meydanı'nda anıldı. Bisikletli Yaşam Platformu sözcüsü Mustafa Karakuş, bisiklet kullanımının artmasına rağmen bisikletin ulaşımda hak ettiği yeri bulamadığını belirterek, bisikletli ölümlerinin son bulması için adalet talep etti.

 • 16.07.2023 16 Tem 16:31 İzmir'de Sıcak Hava Nedeniyle Meydanlarda Yoğunluk Azaldı İzmir'de Sıcak Hava Nedeniyle Meydanlarda Yoğunluk Azaldı

  İzmir'de hava sıcaklıklarının yüksek olması nedeniyle meydan ve caddelerde yoğunluk yaşanmadı. Bugün en yüksek sıcaklık gölgede 38,6 derece olarak ölçüldü. Nem oranı ise yüzde 20-25 civarında olduğu belirlendi. Kalabalığın yaşandığı bölgelerde sıcak hava nedeniyle yoğunluk azaldı. İnsanlar gölgelik yerlerde vakit geçirirken bazı çocuklar serinlemek için süs havuzlarına girdi.

 • 15.07.2023 15 Tem 20:43 İzmir'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 3 boyutlu LED Kule ve sergi açıldı İzmir'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 3 boyutlu LED Kule ve sergi açıldı

  İzmir'de, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Gündoğdu Meydanı'nda 3 boyutlu LED Kule'de video gösterimi gerçekleştirildi ve açık hava sergisi kuruldu. Meydanda sergilenen 25 fotoğraf ve LED Kule'de yayımlanan videolar, 15 Temmuz'un görgü tanıklarının anlatımlarıyla birlikte izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü.

 • 11.07.2023 11 Tem 11:32 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' Etkinlikleri Düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' Etkinlikleri Düzenlenecek

  CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanlığı tarafından, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7'nci yıl dönümünde ülke genelinde ve yurt dışında 'Türkiye Yüzyılının Kahramanları' temasıyla etkinlikler düzenlenecek. Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli etkinliklerle 15 Temmuz ruhu yeniden yaşatılacak, kahramanların mücadelesi anlatılacak ve demokrasi zaferi vurgulanacak. Ayrıca, 6 ülkede panel serisi düzenlenerek FETÖ'nün hain darbe girişimi ve milletin direnişi anlatılacak. New York Times Meydanı'nda ise FETÖ'nün karanlık yapılanmasına dikkat çekilecek ve şehitlerin ayakkabıları sergilenecek.

 • 11.07.2023 11 Tem 11:30 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Düzenlenecek

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 7. yıl dönümünde ülke genelinde ve yurt dışında geniş kapsamlı anma etkinlikleri düzenleyecek. Etkinliklerde, Türkiye Yüzyılının Kahramanları temasıyla 15 Temmuz'da vatan müdafaası yapan kahramanlar anılacak ve Türk milletinin milli iradesine vurgu yapılacak. Açık hava sergileri, mapping gösterimleri, LED ekranlar ve panel serileri gibi farklı etkinliklerle 15 Temmuz ruhu yeniden yaşatılacak. Ayrıca, FETÖ'nün karanlık yapılanmasına dikkat çekmek amacıyla New York Times Meydanı'nda özel bir sunum gerçekleştirilecek. Anma etkinlikleriyle birlikte 15 Temmuz şehitleri ve gazileri anılacak, milli birlik duygusu canlı tutulacak ve yabancı kamuoyunda farkındalık oluşturulması hedefleniyor.

 • 22.06.2023 22 Haz 17:01 İzmir'de Arnavut asıllı vatandaşlar Çamerya katliamını hatırlattı İzmir'de Arnavut asıllı vatandaşlar Çamerya katliamını hatırlattı

  İzmir'de yaşayan Arnavut asıllı vatandaşlar, Çamerya katliamın 79'uncu yılı dolayısıyla Yunanistan'ın İzmir Konsolosluğu önüne siyah çelenk bıraktı. Alaçatı-Çeşme Arnavut Kültürü Derneği organizasyonunda Gündoğdu Meydanı'nda bir araya gelen Arnavut asıllı vatandaşlar, halk oyunu gösterisinin ardından Yunanistan Konsolosluğuna kadar yürüdü.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:56 Ukraynalılar, baraj felaketi ile Karadeniz'e dikkat çekti Ukraynalılar, baraj felaketi ile Karadeniz'e dikkat çekti

  İzmir Ukraynalılar Derneği üyesi Ukraynalılar, patlayan Kakhovka Barajı'nın özellikle Karadeniz olmak üzere tüm dünyada sorunlara yol açacağına dikkat çekerek Türkiye'yi bölgenin güvenliğini sağlamak üzere tedbir almaya çağırdı. Barajın patlaması sonucu tüm bölgenin sular altında kaldığını belirten dernek başkanı Oksana Özek, çevre tahribatının Ukrayna, Karadeniz bölgesi ve tüm dünya için korkunç sonuçlar doğuracağını söyledi. Ukraynalılar, Türkiye'den ve uluslararası toplumdan kurtarma operasyonuna yardımcı olmalarını istedi.

 • 14.06.2023 14 Haz 18:14 Ukraynalılar, patlayan barajın Karadeniz'e ve dünyaya zarar vereceğine dikkat çekti Ukraynalılar, patlayan barajın Karadeniz'e ve dünyaya zarar vereceğine dikkat çekti

  İzmir Ukraynalılar Derneği üyesi Ukraynalılar, patlayan Kakhovka Barajı'nın özellikle Karadeniz olmak üzere tüm dünyada sorunlara yol açacağına dikkat çekti. Dernek Başkanı Oksana Özek, "Karadeniz bölgesi şu anda büyük bir tehlike altındadır ve Türkiye'yi bu bölgenin güvenliğini sağlamak üzere tedbir almaya çağırıyoruz" dedi.

 • 31.05.2023 31 May 00:45 Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları İzmir'de Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları İzmir'de

  Galatasaraylı taraftarlar, takımlarının Spor Toto Süper Lig'de mutlu sona ulaşmasının ardından İzmir'de şampiyonluğu kutluyor. Gündoğdu ve Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan sarı-kırmızılı taraftarlar, bayraklar ve meşalelerle şampiyonluğu kutladı. Polis de meydanlarda güvenlik önlemleri aldı.

 • 31.05.2023 31 May 00:22 İzmir'de Galatasaray'ın şampiyonluğu coşkuyla kutlandı İzmir'de Galatasaray'ın şampiyonluğu coşkuyla kutlandı

  Spor Toto Süper Lig'in bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, tüm yurtta olduğu gibi İzmir'de de taraftarlarını sokağa döktü. Cumhuriyet Meydanı'nda şampiyonluğu doyasıya kutlayan sarı-kırmızılı ekibin taraftarları renkli görüntüler oluşturdu.

 • 30.05.2023 30 May 23:52 İzmir, Manisa ve Bodrum'da Galatasaray'ın Şampiyonluğu Coşkuyla Kutlandı İzmir, Manisa ve Bodrum'da Galatasaray'ın Şampiyonluğu Coşkuyla Kutlandı

  Spor Toto Süper Lig'de 2022-2023 Sezonu'nun şampiyonu Galatasaray olurken, İzmir, Manisa ve Bodrum'da taraftarlar zaferi büyük bir coşkuyla kutladı.

 • 30.05.2023 30 May 23:47 İzmir'de Galatasaray'ın şampiyonluğu coşkuyla kutlandı İzmir'de Galatasaray'ın şampiyonluğu coşkuyla kutlandı

  Spor Toto Süper Lig'in bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray, tüm yurtta olduğu gibi İzmir'de de taraftarlarını sokağa döktü. Cumhuriyet Meydanı'nda şampiyonluğu doyasıya kutlayan sarı-kırmızılı ekibin taraftarları renkli görüntüler oluşturdu.

 • 26.05.2023 26 May 23:30 İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sertap Erener konseriyle 'Boş verme, oy ver' çağrısı yaptı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sertap Erener konseriyle 'Boş verme, oy ver' çağrısı yaptı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, cumhurbaşkanı seçiminin pazar günü yapılacak ikinci turu öncesinde, 'Boş verme, oy ver' sloganıyla Sertap Erener konseri düzenledi. Konserde yurttaşlara seslenen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmirlileri sandığa çağırarak, 'Oyumuzla oyunu bozalım. Göreceksiniz, kazanacağız ve gelecek ortak hikayemizi sandıkta oylarımızla yazacağız' dedi.

 • 24.05.2023 24 May 17:33 İzmir'de Sertab Erener ile Sandığa Çağrı İzmir'de Sertab Erener ile Sandığa Çağrı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 26 Mayıs’ta Gündoğdu Meydanı’nda Sertab Erener konseri düzenliyor. Başkan Tunç Soyer, 28 Mayıs’ta herkesi sandığa davet ederek “Hayat sahnesinde hep beraber yan yana durabilmek için, boş vermeyeceğiz, oy vereceğiz! Gelin önce sahnede Sertab Erener ile içimizden geldiğince şarkılarımızı söyleyelim” dedi.

 • 20.05.2023 20 May 05:32 İzmir'de Motorculardan 19 Mayıs Korteji İzmir'de Motorculardan 19 Mayıs Korteji

  İzmir'de çeşitli kulüplere üye yüzlerce motosikletli, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında kortej oluşturup, şehir turu attı.

 • 20.05.2023 20 May 01:19 İzmir'de 19 Mayıs kutlamaları: Gençlik yürüyüşü ve Mabel Matiz konseri İzmir'de 19 Mayıs kutlamaları: Gençlik yürüyüşü ve Mabel Matiz konseri

  İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gençlik yürüyüşü düzenlendi ve Mabel Matiz konseri verildi. Ödemiş ilçesinde ise fener alayı yapıldı.

 • 20.05.2023 20 May 00:45 İzmir'de '19 Mayıs' coşkusu; 'Gençlik Yürüyüşü' ve Mabel Matiz konseri düzenlendi İzmir'de '19 Mayıs' coşkusu; 'Gençlik Yürüyüşü' ve Mabel Matiz konseri düzenlendi

  İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, 'Gençlik Yürüyüşü' düzenlendi. Gündoğdu Meydanı'nda sona eren Gençlik Yürüyüşü sonrasında, vatandaşlar meydanda düzenlenen Mabel Matiz konserine katıldı.

 • 19.05.2023 19 May 23:01 İzmir'de 19 Mayıs coşkusu devam etti İzmir'de 19 Mayıs coşkusu devam etti

  İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Mabel Matiz konseri ile devam etti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, gençlere sandıkta oy kullanmaları için çağrıda bulundu.

 • 17.05.2023 17 May 16:58 İzmir, 19 Mayıs Coşkusunu Dolu Dolu Yaşayacak İzmir, 19 Mayıs Coşkusunu Dolu Dolu Yaşayacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs’ta gençler için bir dizi etkinlik düzenleyecek. 18-19 Mayıs’ta İzmir Gençlik Festivali’ne 5. kez ev sahipliği yapacak Büyükşehir Belediyesi, birbirinden renkli etkinliklerle kentte bayram havası yaşatacak. 19 Mayıs’ta Lozan Meydanı’ndan Gündoğdu’ya doğru yapılacak gençlik yürüyüşüne Başkan Tunç Soyer de katılacak. Gündoğdu Meydanı’nda saat 21:00’de ise Mabel Matiz konseri var.

 • 12.05.2023 12 May 20:47 HDP Eş Genel Başkanı Sancar, Yeşil Sol Parti'nin İzmir mitinginde konuştu Açıklaması HDP Eş Genel Başkanı Sancar, Yeşil Sol Parti'nin İzmir mitinginde konuştu Açıklaması

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, "14 Mayıs'ta bir oy bu iktidarı göndermek için, bir oy Yeşil Sol Parti'yi Meclise en güçlü şekilde göndermek için.

 • 07.05.2023 07 May 11:53 AK Parti'li İnan'dan Millet İttifakı afişlerine gönderme AK Parti'li İnan'dan Millet İttifakı afişlerine gönderme

  AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Eyyüp Kadir İnan, Millet İttifakı'nın "İzmir hakkını alacak" şeklindeki seçim sloganını eleştirerek hükümet tarafından İzmir'e yapılmak istenen her projenin CHP'li belediyelerin açtığı davalar neticesinde yargı...

 • 06.05.2023 06 May 16:06 TCG Anadolu'ya ziyaretçi akını devam ediyor TCG Anadolu'ya ziyaretçi akını devam ediyor

  İzmir Alsancak Limanı'nda demirleyen Türkiye'nin en büyük savaş gemisi TCG Anadolu'ya ziyaretçi akını devam ediyor. Yerli ve milli üretim olan gemi, birçok vatandaşın ilgisini çekiyor. Gemiye yapılan ziyaretlerde, Türkiye'nin yerli savunma teknolojileri de sergileniyor. TCG Anadolu, Türk donanmasının en büyük savaş gemisi olma özelliğine sahip ve birçok görevde kullanılabiliyor.

 • 02.05.2023 02 May 10:48 AK Partili İnan'dan Kılıçdaroğlu'nun İzmir mitingine 'İnce' gönderme AK Partili İnan'dan Kılıçdaroğlu'nun İzmir mitingine 'İnce' gönderme

  AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir mitingi ile ilgili, "6'sı 7'si toplandı, 2018 yılındaki Muharrem İnce mitingi kadar kişiyi toplayamadılar.

 • 02.05.2023 02 May 09:30 AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli Menemen'de Ziyaretlerde Bulundu AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli Menemen'de Ziyaretlerde Bulundu

  Kerem Ali Sürekli, Menemen Su Ürünleri Kooperatifi Balıkçı Barınakları ve Kazımpaşa Mahallesi'nde Roman vatandaşları ziyaret etti. Sürekli, AK Parti'nin 14 Mayıs'ta tarihi bir zafer kazanacağını belirtti ve vatandaşların hizmet üretenle üretmeyeni net bir şekilde ayırt ettiğini söyledi.

 • 01.05.2023 01 May 17:24 İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü emekçilerle Gündoğdu Meydanı'nda kutladı. Başkan Tunç Soyer, "Halktan, emekten yana iktidarı hep beraber kuracağız. Gün gelir zorbalar kalmaz gider. O güne çok az kaldı. O zorbalar tıpış tıpış gidecekler" dedi.

 • 01.05.2023 01 May 16:46 İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleşti İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleşti

  Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleştirilen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları için geniş güvenlik önlemleri alındı. Yaklaşık 4 bin emniyet personeli görev yaptı ve deniz polisi ile Sahil Güvenlik botları da denizde görev aldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve bazı belediye başkanları da mitinge katıldı.

 • 01.05.2023 01 May 16:07 İzmir'de 1 Mayıs coşkusu İzmir'de 1 Mayıs coşkusu

  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla İzmir Gündoğdu Meydanı'nda gerçekleşen kutlama yoğun bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşti. Sendikalar, odalar ve siyasi partilerin katıldığı mitingde Türk-İş İzmir 3. Bölge Temsilcisi Hayrettin Çakmak açıklama yaptı. Ünlü sanatçı Suavi de konser verdi.

 • 01.05.2023 01 May 15:31 İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları yoğun katılımla gerçekleşti İzmir'de 1 Mayıs kutlamaları yoğun katılımla gerçekleşti

  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla İzmir Gündoğdu Meydanında gerçekleşen kutlama yoğun bir kalabalığın katılımıyla gerçekleşti. Sendikalar, odalar ve siyasi partilerin katıldığı mitingde Türk-İş İzmir 3. Bölge Temsilcisi Hayrettin Çakmak açıklama yaptı. Miting, ünlü sanatçı Suavi konseriyle son buldu.

 • 01.05.2023 01 May 15:21 İzmir'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları İzmir'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları

  İzmir ilçelerinde de coşkuyla gerçekleştirilen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları hakkında haberler. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan'ın emekçilerle bir araya gelerek yaptıkları konuşmalar yer alıyor.

 • 01.05.2023 01 May 15:12 İzmir'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı İzmir'de 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlandı

  İzmir'de sendika temsilcileri, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti üyeleri Gündoğdu Meydanı'nda bir araya gelerek 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı ve Türk-İş İzmir 3. Bölge Temsilcisi Hayrettin Çakmak da konuşma yaptı. Konuşmaların ardından sanatçı Suavi konser verdi. Polis geniş güvenlik önlemi aldı.

 • 01.05.2023 01 May 14:07 Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal 1 Mayıs'ı İşçilerle Kutladı Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal 1 Mayıs'ı İşçilerle Kutladı

  Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü emekçilerle birlikte kutladı. Adalet, eşitlik, demokrasi ve özgürlüklerin doyasıya yaşandığı bir dünya özlemiyle emekçilerin birlik, mücadele ve dayanışma gününü kutlayan Sandal, seçimlerde emekçilerin de hakkını alacaklarını belirtti.

Advertisement