15 Engelliye "Ağ Sistemleri" Eğitimi - Son Dakika

15 Engelliye "Ağ Sistemleri" Eğitimi

09.02.2015 09:48
15 Engelliye

Adana Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastaları Koruma ve Dayanışma Derneği’nin (ATODER), İşkur ile imzaladığı protokol kapsamında 15 engelliye ’Ağ Sistemleri’ eğitimi verilecek.

Adana Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastaları Koruma ve Dayanışma Derneği'nin (ATODER), İşkur ile imzaladığı protokol kapsamında 15 engelliye 'Ağ Sistemleri' eğitimi verilecek.

ATODER ve Talasemi Federasyonu Başkanı Ali Kılıç, yaptığı açıklamada, 15 engelliye 2 ay 'Ağ Sistemleri' eğitimi verileceğini, günlük ücret ve İşkur tarafından sağlık sigortası masraflarının sağlanacağını söyledi.

Engelliler yararına yapılan projede imzalanan protokol sayesinde engelli bireylere istihdamda öncelik sağlamanın sevincini yaşadıklarını söyleyen Kılıç, "Başta İşkur İl Müdürü Haşim Meydan olmak üzere engelli kardeşlerimize iş imkanı sağlayan projenin hazırlanmasında emeği geçen tüm İşkur personeline, İl İstihdam Kurulu ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu üyesi Hasan Çalıkuşu'na ve eğitmenimiz Ahmet Fatih Arıkan'a ayrıca teşekkür ederim" şeklinde konuştu. - ADANA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 15 Engelliye 'Ağ Sistemleri' Eğitimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri belli oldu