Son Dakika Haberleri: 19 Çuval Amonyum Nitrat Ele Geçirildi

19 Çuval Amonyum Nitrat Ele Geçirildi

8 gün önce

Hakkari'de polis ekipleri tarafından bir depoda yapılan aramada, PKK/KCK terör örgütüne ait patlayıcı yapımında kullanılan 950 kilogram amonyum nitrat maddesi ele geçirildi.

19 Çuval Amonyum Nitrat Ele Geçirildi, System.String[]
 Hakkari'de polis ekipleri tarafından bir depoda yapılan aramada, PKK/KCK terör örgütüne ait patlayıcı yapımında kullanılan 950 kilogram amonyum nitrat maddesi ele geçirildi. Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce PKK/KCK bölücü terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik olarak yürütülen çalışmalar kapsamında; 14 Şubat 2018 günü merkez Biçer Mahallesi'nde bulunan bir depoda arama yapıldı. Yapılan aramada, bölücü terör örgütüne müzahir şahıslar tarafından saklandığı değerlendirilen ve patlayıcı yapımında kullanılan 19 çuval içerisinde toplam 950 kilogram amonyum nitrat maddesi ele geçirilmiştir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir" denildi.

(Feyzullah Taş/İHA)Katliamın Yapıldığı Lisenin Öğrencileriyle Bir Araya Gelen Trump: Öğretmenleri Silahlandıralım Çavuşoğlu'ndan Sert Afrin Mesajı: YPG'yi Korumak İçin Gelene Fırsat Vermeyiz

İşte Terörden Temizlenen Deyr Suvan Hint Cerrahlar Şimdiye Kadar Görülen En Büyük Beyin Tümörünü Başarıyla Çıkardı