2018 Aıps Kongresi Antalya'da Yapılacak - Son Dakika

2018 Aıps Kongresi Antalya'da Yapılacak

12.05.2017 20:18
2018 Aıps Kongresi Antalya'da Yapılacak, System.String[]

Dünya Spor Yazarları Birliği'nin (AIPS) gelecek seneki kongresi Antalya'da gerçekleştirilecek.

Dünya Spor Yazarları Birliği'nin (AIPS) gelecek seneki kongresi Antalya'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), Güney Kore'nin PyeongChang kentinde düzenlenen 80. AIPS Kongresi'nde, 2018'deki kongrenin Antalya'da düzenlenmesinin kararlaştırıldığı açıkladı.

AIPS Başkanı Gianni Merlo ile TSYD Başkanı Oğuz Tongsir arasında imzalanan protokolün ardından AIPS'in tarihi bayrağının Türk heyetine teslim edildiği bildirildi.

Bu arada, kongrede Esat Yılmaer'in AIPS 1. Başkan Yardımcılığı, Murat Ağca'nın ise AIPS Avrupa saymanlığı görevine yeniden seçildikleri belirtildi.

Her iki gazetecinin de 2021'e kadar Türkiye'yi uluslararası alanda temsil edeceği ifade edildi.

İSTANBUL/ DHA

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 2018 Aıps Kongresi Antalya'da Yapılacak - Son Dakika


Son Dakika

İran, Rus Sputnik V koronavirüs aşısının kullanımına onay verdi Son Dakika! Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a füzeli saldırı girişimi hava savunma sistemleri sayesinde engellendi Sumudica'dan imza töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan itirafı: Tanışmak çok istedim ama olmadı Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'a transfer yasağı getirildi Ali Akman, Avrupa'da en çok gol atan 20 yaş altı futbolcu oldu Pazar esnafını ziyaret eden İmamoğlu'na vatandaştan zor soru: Korona yok mu size? Bilim insanları uyardı: Halk sağlığı açısından evcil hayvanlar için de korona aşısı geliştirilmeli CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı