2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi - Son Dakika

2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi

19.01.2021 18:21
2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi

Lob'in Turkey tarafından 2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi düzenlendi.

Lob'in Turkey tarafından 2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi düzenlendi.

Marka bilincini geliştirmek ve Ar-Ge'nin önemini masaya yatırmak üzere yapılan zirve, Tarabya'daki Vilayetler Evinde gerçekleştirildi.

Lob'in Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu, törende yaptığı konuşmada, bir ürünün markasına yapılan yatırımın çok önemli olduğunu vurguladı.

Ustaoğlu, "Marka, imaj ve algı yeni dönemde en çok konuşulan ve bizi yönlendiren isimlerden biri. İş dünyası için marka konusu çok önemli. Markasız ürün merdiven altı gibi düşünülüyor. Marka, o ürüne kıymet, kişilik, isim veren bir değer. Markalaşmaya çok önem vermek gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Törende, " Türkiye'nin Uluslararası Haber Ajansı Markası" ödülü Anadolu Ajansına, "Yılın Ekonomi Kuşağı" ödülü A Para kanalında "Seans Öncesi" programını sunan Şafak Tükle Uysal'a, "Yılın En İyi Spor Programı ve Sunucusu" ödülü "VAR Odası" programıyla Ertem Şener'e verildi.

Çeşitli kategorilerde ödüllerin takdim edildiği törene, Lob'in Turkey Koordinatörü Fehim Ustaoğlu ve davetliler katıldı.

YORUMLAR
500
Mersin'de AK Parti'den 'Teşkilat akademisi mahalle eğitim programı' Mersin'de AK Parti'den 'Teşkilat akademisi mahalle eğitim programı' Güney Kore Dışişleri Bakanlığı 'Turkey' yerine 'Türkiye' ifadesini kullanacak Güney Kore Dışişleri Bakanlığı 'Turkey' yerine 'Türkiye' ifadesini kullanacak İTÜ'lü öğrenciler, DOF Robotics fabrikasında sınırları aştı İTÜ'lü öğrenciler, DOF Robotics fabrikasında sınırları aştı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 2021 Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement