21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular - Son Dakika

21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular

19.03.2018 16:46
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular, System.String[]

Manisa’nın Akhisar ilçesindeki Down Sendromu Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü öncesi farkındalık oluşturmak amacıyla Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Manisa'nın Akhisar ilçesindeki Down Sendromu Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü öncesi farkındalık oluşturmak amacıyla Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarete katılan down sendromlu bireyler 21 dakikalığına başkan Hızlı'nın koltuğuna oturarak, Akhisarlılara seslendi.

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Down Sendromu Derneği Başkanı Neşe Çalışkan ve dernek üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette Dernek Başkanı Çalışkan, Başkan Salih Hızlı'ya üzerinde "Akhisar farkında ya siz" baskılı tişörtü hediye etti. Tişörtü giyen Başkan Hızlı, her down sendromlu bireyi makam koltuğuna oturtarak istek ve taleplerini dinledi. Başkanlık koltuğuna oturmanın mutluluğunu yaşayan down sendromlu bireyler, tüm Akhisarlılara duyarlılık mesajı verdi.

Akhisar Down Sendromu Derneği Başkanı Neşe Çalışkan, bu farkındalık etkinliğini diğer protokol üyeleri ile de paylaşacaklarını ve son olarak Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'i ziyaret edeceklerini aktararak, "21 Mart Çarşamba günü Dünya Down Sendromu günü öncesi farkındalık oluşturmak adına ilk olarak belediye başkanımız Salih Hızlı'yı makamında ziyaret ettik. Burada ziyarete katılan her özel çocuğumuz 21 dakika boyunca dilek, istek ve arzularını başkana ilettiler. Başkanımız Salih Hızlı da özel tasarladığımız '21 Mart - Down Sendromu Akhisar Farkında! ya Siz?' isimli tişörtümüzü isteğimiz dahilinde 21 dakika üzerinde tuttu. Bizleri kabul eden tüm protokol üyelerini de bu farkındalığa ortak etmek istiyoruz" dedi.

Böyle güzel bir etkinliğe ortak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Salih Hızlı da "Biz farkındayız. Dileğim herkes bunun farkına varır" ifadelerini kullandı. - MANİSA

21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular
21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 21 Dakikalığına Belediye Başkanı Oldular - Son Dakika


Son Dakika

Liverpool efsanesinin Başakşehir telaffuzu stüdyodakileri kırdı geçirdi Altının kilogramı 463 bin 500 liraya yükseldi Baba ve 2 oğlu, 10 gün içerisinde koronavirüsten hayatını kaybetti İntihara kalkışan kocasını engellemek isterken ölümüne neden oldu Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü Exxen için yeniden çekilecek Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları belli oldu Yakınının kazada yaralandığını gören genç çılgına döndü, ortalığı birbirine kattı Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'li vekile şehit cenazesindeki fotoğrafı hatırlattı: Ahlaksız adam, pişmiş kelle gibi sırıtıyor