"46 – 90'S Edition"ın Rockçı Konukları - Son Dakika

"46 – 90'S Edition"ın Rockçı Konukları

07.08.2012 14:41

Konuklar "46 – 90's Edition" için Mehmet Turgut'un objektifine poz verip soruları yanıtladılar!

Amy Lee ve Whitfield Crane!

Evanescence grubunun solisti Amy Lee ve on beş yıl aradan sonra bir araya gelen Ugly Kid Joe ile birlikte sahneye çıkan Whitfield Crane; 90'lardan miras kalanları yeni sayısında bir araya getiren "46 – 90's Edition" için Mehmet Turgut'un objektifine poz verip soruları yanıtladılar!

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut'un hayat verdiği fotoğraf kültür dergisi 46; yeni sayısıyla 90'lara döndü. Kendi objektifinden, 90'ların ruh zindanlarının kapılarını aralıyor ve hatıralarını bugüne taşıyan Turgut'un "46 – 90's Edition"daki birçok ünlü konuğunun arasında; Tuborg GoldFest kapsamında Türkiye'ye gelen, rock müziğin önemli isimlerinden Amy Lee ve Whitfield Crane de yer alıyor.

Yıllar sonra yeniden İstanbul'da olmaktan büyük heyecan duyduklarını belirten Evanescence grubunun solisti Amy Lee; verdikleri molanın ardından yeni albümlerini kaydettiklerini ve sahnede olmayı özlediklerini belirtiyor. Şu andaki Evanescence kadrosunun, en iyisi olduğunu vurgulayan Lee; sahnede grubun birbirini tamamladığını enerjinin seyirciye de geçtiğini anlatıyor.

İlk İstanbul ziyaretinde Hail! grubu ile Mehmet Turgut'un kamerasının karşısına geçen Whitfield Crane; bu defa, on beş yıl aradan sonra bir araya gelen Ugly Kid Joe ile geldiği Türkiye'de bir kez daha Mehmet Turgut'un objektifinin karşısına geçti. Turgut'un, Hail! çekiminden bir kareyi özel olarak hazırlatıp kuliste kendisine hediye etmesi karşısında oldukça şaşıran Crane; 15 yılın ardından Ugly Kid Joe ile sahnede olmanın muhteşem olduğunu vurguluyor.

Amy Lee ve Whitfield Crane'in sohbetlerinin devamı "46 – 90's Edition"da…

 46 – 90'S Edition ın Rockçı Konukları

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel '46 – 90'S Edition'ın Rockçı Konukları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora, göğüs dekoltesiyle sosyal medyayı salladı 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler