Son Dakika Haberleri: 5nokta4 Event 2012'dede Boş Durmayacak

5nokta4 Event 2012'dede Boş Durmayacak

7 yıl önce

Keşanlı Ali; Sakarya'ya "Destan" yazmaya geliyor.

5nokta4 Event 2012'dede Boş Durmayacak, System.String[]
Türk Tiyatrosu'nun en önemli başyapıtlarından biri olan "Keşanlı Ali Destanı"; 5nokta4 event organizasyonu ile Sakarya'ya geliyor.

Müzikal oyunda Yavuz Bingöl, Songül Öden, Kerem Alışık, Mustafa Üstündağ, Tuba Ünsal, Kayhan Yıldızoğlu, Yıldırım Gücük, Fuat Onan'ın yanı sıra 8 kişilik orkestrasıyla toplam 39 kişilik dev bir kadronun yer aldığı "Keşanlı Ali Destanı"; 15 Ocak 2012 Pazar günü Sakarya'ya geliyor. AFA Kültür Merkezi'nde Saat: 18.00'de başlayacak olan dev müzikal oyuna katılmak isteyenler biletlerini Değişim Kitabevi'nden alabileceği gibi 0555 6904200 numaralı telefondan bilgi alabilecek.

40 KİŞİLİK DEV KADRO

"Keşanlı Ali Destanı, büyük kentin eteklerinde yer alan varoşlarda yaşayan ezilen yoksul insanların öykülerini ele alırken gündelik hayatın yanı sıra iktidar, çıkar, aşk ilişkileri dolayında gelişen, olaylara da eğlenceli bir yaklaşımla değinen Türk Tiyatrosu'nun kült oyunlarından bir tanesidir"Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı Yoğun Bakıma Kaldırılan Mehmet Ali Erbil'i Ziyaret Eden Sinan Özen: Ciğerlerinde Kanama Var

Çiftçi, Tarlayı Lağım Suyuyla Sularken Yakalandı