60'lı ve 70'lı Yıllara Yolculuk - Son Dakika

60'lı ve 70'lı Yıllara Yolculuk

18.05.2015 16:44
60'lı ve 70'lı Yıllara Yolculuk, System.String[]

Gitar ve piyanonun ritimleri en genç Profesör Piyanist Devlet Devrim Öztaş ve Sanatçı Erhan Bayladı'nın performanslarıyla buluştu.

60'lı ve 70'li yıllara yolculuk yaptıran en güzel müzikler ve Bayladı'nın besteleri Beylikdüzü Kültür Merkezi'ni dolduran dinleyicilere keyifli anlar yaşattı.

En genç Profesör Piyanist Devlet Devrim Öztaş ve Erhan Bayladı, Beylikdüzü Kültür Merkezi Sahnesi'nde buluştu. Gitar ve piyanonun en güzel tınıları Beylikdüzü halkının keyifli bir gece yaşamasını sağladı. Sanatçılara performanslarında Ritim'de Soner Sarımehmetoğlu eşlik etti.

60'lı ve 70'li yıllara yapılan yolculukta anılara alkışlar eşlik etti. Salonu dolduran dinleyiciler Deep Blue, Güneş Battı Birden, Midnight Dance, Veronica, Venezia gibi aynı zamanda Erhan Bayladı bestesi olan parçaları büyük beğeniyle dinledi.

Konserde, Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Danışmanları ve Birim Müdürleri de hazır bulundu. Demirkol ve Dilek İmamoğlu sanatçıların performanslarını tebrik ederek çiçek takdiminde bulundu. Konuklar sanatçıları dakikalarca ayakta alkışladı.

60'lı ve 70'lı Yıllara Yolculuk

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 60'lı ve 70'lı Yıllara Yolculuk - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi