Son Dakika Haberleri: 7 Kişi Bir Motosiklette Yolculuk Yaptı

7 Kişi Bir Motosiklette Yolculuk Yaptı

30 gün önce

Kahramanmaraş'ta 7 kişilik bir aile, motosiklet üzerinde can güvenliğini hiçe sayan bir yolculuk yaptı. Can güvenliğini hiçe sayan yolculuğun görüntüleri cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Kahramanmaraş'ta 7 kişi aile motosiklet üzerinde tehlikeli bir yolculuk yaptı. Anne, baba, 2 kız çocuğu, 2 erkek çocuğu ve 1 bebek bir motosikletin üzerinde can güvenliğini tehlikeye atan yolculuk yaptı.

CEP TELEFONU KAMERASI KAYDETTİ

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde 7 kişinin 1 motosiklet üzerinde yaptığı tehlikeli yolculuk, cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, motorun direksiyon bölümüne oturmuş 2 erkek çocuk, baba ve annenin yanı sıra 2 kız çocuğu ve 1 de bebek yolculuk yaptı. Olası bir kaza anınca can kaybının yüksek olduğu yolculukta direksiyonda oturan çocuğun kask taktığı görüldü. Motosiklet bir müddet sonra gözden kayboldu.

7 Kişi Bir Motosiklette Yolculuk Yaptı
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 01:21 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Şizofreni hastası kadına ormanda kabusu yaşatan sapık: Kısmetim ayağıma geldi Demirtaş'tan 23 Haziran tweeti: İmamoğlu'nun söyleminin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz