AB'nin kalbi Türkiye için yas tutuyor - Son Dakika

AB'nin kalbi Türkiye için yas tutuyor

08.02.2023 00:36

- AB'nin kalbi Türkiye için yas tutuyor Kahramanmaraş'ta yaşanan depremlerin ardından Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliğindeki Türk bayrağı yarıya çekildi.

- AB'nin kalbi Türkiye için yas tutuyor

BRÜKSEL - Kahramanmaraş'ta yaşanan depremlerin ardından Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliğindeki Türk bayrağı yarıya çekildi.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından ilan edilen 7 günlük milli yas dolayısıyla Türkiye'nin dış temsilciliklerindeki bayraklar yarıya çekildi. Bu çerçevede, Avrupa Birliğinin başkenti Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği ve Başkonsolosluğu ile AB Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliğinde Türk bayrakları yarıya indirildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Japonya, NATO koordinasyonuyla Türkiye'ye yaptığı yardım uçuşlarını bitirdi Japonya, NATO koordinasyonuyla Türkiye'ye yaptığı yardım uçuşlarını bitirdi Hırvatistan ve Sırbistan'dan Türkiye'deki depremzedelere yardımlar devam ediyor Hırvatistan ve Sırbistan'dan Türkiye'deki depremzedelere yardımlar devam ediyor Arnavutluk'tan bir yardım tırı daha deprem bölgesine doğru yola çıktı Arnavutluk'tan bir yardım tırı daha deprem bölgesine doğru yola çıktı

Son Dakika Güncel AB'nin kalbi Türkiye için yas tutuyor - Son Dakika


Advertisement