ABD'de hortum: 25 ölü, 150'den fazla yaralı - Son Dakika

ABD'de hortum: 25 ölü, 150'den fazla yaralı

04.03.2020 11:13
ABD'de hortum: 25 ölü, 150'den fazla yaralı, System.String[]

ABD'nin Tennessee eyaletinde meydana gelen hortumda 25 kişi hayatını kaybetti, 150'den fazla kişi de yaralandı.

ABD'nin Tennessee eyaletinde meydana gelen hortumda 25 kişi hayatını kaybetti, 150'den fazla kişi de yaralandı. Hortum nedeniyle en çok zarar gören Nashville kentinde çok sayıda evin hasar aldığı; en az 48 binada kısmi çökmelerin meydana geldiği, bazılarının ise tamamen yıkıldığı bildirildi.

ABD'nin Tennessee eyaletini hortum vurdu. Yerel medya, hortumda 25 kişinin hayatını kaybettiğini, 150'den fazla kişinin de yaralandığını duyurdu. Tennessee eyaletindeki Nashville kenti başta olmak üzere Putnam, Wilson, Davidson ve Benton ilçelerinde hortumun etkisi yıkıcı oldu. Yerel medya, çok sayıda evin ve aracın hasar aldığını; en az 48 binanın kısmi olarak ya da tamamen çöktüğünü duyurdu.

Öte yandan, Nasville Belediye Başkanı John Cooper, kentte acil durum ilan edildiğini açıkladı.

Görüntü Dökümü----------------------------------Hortumdan görüntüler-Hortumun ardından yıkılan bölgeden görüntüler (Nashville)

-Detaylar


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ABD'de hortum: 25 ölü, 150'den fazla yaralı - Son Dakika


Son Dakika

Donald Trump'tan görevi bırakmasına saatler kala 143 kişi için af ve ceza indirimi kararı Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor: Gündemde kısıtlamaların esnetilmesi ve aşılama uygulaması var Bunu da gördük! Bir internet sitesi, ücret karşılığında ünlü isimlerden vatandaşlara video göndertmeye başladı Gübretaş'ın 6 milyar dolar değerindeki altın keşfi teyit edildi Evladını arayan anne, duydukları karşısında yıkıldı: Kızına şu an tecavüz ediyorum 650 yıllık İncil'i 25 milyon liraya jandarmaya satmaya çalışırken yakalandılar Sevgilisinin darbettiği kadın önce soyuldu sonra otomobilden atıldı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum