ABD'de uçak havadayken motorundan kıvılcım çıktı… O anlar kamerada - Son Dakika

ABD'de uçak havadayken motorundan kıvılcım çıktı… O anlar kamerada

6 gün önce

ABD'de New Jersey'den Kaliforniya'ya uçan yolcu uçağının sağdaki motorundan, uçak havadayken kıvılcım çıkmaya başladı.

ABD'de uçak havadayken motorundan kıvılcım çıktı… O anlar kamerada, System.String[]

ABD'de New Jersey'den Kaliforniya'ya uçan yolcu uçağının sağdaki motorundan, uçak havadayken kıvılcım çıkmaya başladı. O anlar bir yolcu tarafından saniye saniye kayda alındı.

Olay,  15 Ocak'ta New Jersey eyaletinin Newark şehrinden, Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles şehrine sefer yapan United Airlines'a ait uçakta meydana geldi. Uçak havadayken, uçağın sağ kanadında bulunan motordan kıvılcım çıkmaya başladı. Bunu gören yolcular uçakta çığlık atmaya başladı ve bunun üzerine büyük bir panik yaşandı.

Yerel medyaya konuşan bir yolcu olay anında uçakta anonsların yapıldığını ancak insanların çığlık atması nedeniyle hiçbirini duyamadığını belirtti.

Motordan kıvılcım çıkması üzerine uçağın pilotları, New Jersey'e zorunlu olarak dönerek havaalanına acil iniş yaptı. Uçağın olduğu bölüme itfaiye ekipleri sevk edilirken, yolcular da güvenli bir şekilde tahliye edildi.

Görüntü Dökümü

-------------

-Havadaki uçak

-Havadan şehrin görüntüsü

-Uçağın görünen sağ kanadı

-Sağ kanatta motordan kıvılcım çıkması


Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 04:48 Kaynak: DHASon Dakika

Altını olanlar dikkat! İşte gram, çeyrek ve cumhuriyet altını fiyatları
Kansas State Üniversitesi - Kansas Üniversitesi maçında oyuncular arasında büyük kavga yaşandı Turistlerin uğrak noktasında panik: Ağaçlardan iguana düşüyor ABD İran Özel Temsilcisi: Kaani, Süleymani'nin yolundan giderse, kaderi aynı olacak

Son Dakika Haberleri