Son Dakika Haberleri: Abdurrahim Albayrak: Bana Çok Yüklendiler, Çok Ağladığım Geceler Oldu

Abdurrahim Albayrak: Bana Çok Yüklendiler, Çok Ağladığım Geceler Oldu

2 ay önce

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 22. şampiyonluğa ulaştıkları Başakşehir maçı sonrasında sitem dolu sözler kullandı.

Sarı kırmızılı ekibin 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, şampiyon oldukları Başakşehir maçı sonrasında sezon boyunca kendisine çok yüklenildiğini ve uyuyamadığı hatta ağladığı geceler olduğunu açıkladı.

Zorlu günler geçirdiklerini belirten Albayrak, "Bütün yorgunluğumuzu, sıkıntıları attığımız maç oldu. Bize bugünü yaşatan yüce Allah'a şükürler olsun. Takıma, teknik heyete, yönetime de ayrı ayrı teşekkür ederim. Zorlu günler geçirdik, uyumadığım, çok ağladığım geceler oldu. Bu sabah da ağladım.Bana çok yüklendiler.

"'Hep şampiyon olacağız, inanın, acele etmeyin' dedik. Yüce Allah'a bugünleri gösterdiği için şükürler olsun. Kimse bizden şampiyonluk beklemiyordu. Tecrübeye dayanarak konuşuyoruz, 6 kez yönetimde oldum, 6 kez de şampiyonluk yaşadık." ifadelerini kullandı.

Abdurrahim Albayrak: Bana Çok Yüklendiler, Çok Ağladığım Geceler Oldu
Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Galatasaray Tepkisi

Galatasaray Şampiyon Oldu, Kasasını Doldurdu

Ekrem İmamoğlu'ndan Şampiyon Galatasaray İçin Paylaşım

Rıdvan Dilmen: Saygısızlık Etmek Bize Yakışmaz, Galatasaray Şampiyonluğu Hak Etti

Haber Yayın Tarihi : 19.05.2019 10:46 

YORUMLAR


Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama