Aceleci Bergüzar! - Son Dakika

Aceleci Bergüzar!

19.11.2020 11:04
Aceleci Bergüzar!, System.String[]

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Metropol İstanbul'da objektiflere yansıdı

30 Ekim Cuma günü İzmir'de gerçekleşen deprem nedeniyle DasDas Sahne'deki "Kızlar ve Oğlanlar" adlı oyununu iptal eden başarılı oyuncu Bergüzar Korel, ertelediği tiyatro oyununu sergilemek için Metropol İstanbul'daydı.

'BİRAZ ACELEM VAR'

Spor giyimi ile dikkat çeken Bergüzar Korel, "Biraz acelem var, akşamki oyunumun provasına yetişmem gerek, akşam için hazırlık yapmayalım." diye konuştu.& ;& ;

Aceleci Bergüzar!

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aceleci Bergüzar! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

760 gole ulaşan Ronaldo, tarihin en golcü futbolcusu oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Milli Görüş'ün saygın ismi Doç. Dr. Nedim Urhan ile görüştüğü ortaya çıktı İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor ABD'nin yeni başkanı Joe Biden, Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Hastanedeki aşk intiharıyla ilgili herkes aynı soruyu soruyor: O silah oraya nasıl sokuldu?