Son Dakika Haberleri: Adana Sokakta Takipçi ve Beğeni Satıyor

Adana Sokakta Takipçi ve Beğeni Satıyor

3 ay önce

Adana'da Yılmaz Fikriderin (38) adlı girişimci, son dönemde sosyal medya platformlarında fenomen olmak isteyen kişiler için sokağa tezgah açarak sanal takipçi, beğeni ve yorum satışı yapıyor.

Adana'da Yılmaz Fikriderin (38) adlı girişimci, son dönemde sosyal medya platformlarında fenomen olmak isteyen kişiler için sokağa tezgah açarak sanal takipçi, beğeni ve yorum satışı yapıyor.

Seyhan ilçesi Gazipaşa Bulvarı üzerinde arkadaşının fotoğrafçı dükkanı önünde tabela açarak sanal takipçi, beğeni ve yorum satışı yapan ve işinden çok memnun olduğunu söyleyen Ahmet Fikriderin, Fenomen olmak ve ürünlerini internet üzerinde satmak isteyen birçok insanın olduğunu fark ettim ve bu tür takipçi, beğeni ve yorum satışı yapan internet siteleri gördüm. 'Neden bunu sokağa dökerek insanların gözünün önünde yapmayayım' diye düşündüm. Gayet de iyi tepkiler aldım. Tabi şaşıranlar, komik ve saçma bulanlarda oluyor. Ama takipçi ihtiyacı olan bir çok müşterim var dedi.

20-30 BİN ARASI SATIŞ YAPIYORUM

Günde rtalama 20-30 bin arası takipçi ve beğeni satışı yaptığını söyleyen Fikriderin, şöyle konuştu

Aslında sokaklara yabancı değilim. Daha önce birçok kez seyyar satıcılık yaptım. İnsanlar gözleriyle gördüklerinde, yüz yüze alışveriş yaptıklarında daha mutlu oluyor. Ben de bunu gözlemledim. Özellikle genç yaştaki kişiler ve e-ticaret yapan firmalar yoğun bir şekilde takipçi, beğeni ve yorum satın alıyorlar. Farklı sektördeki birçok insana hizmet veriyorum. Benim takipçilerim gerçek. Ben insanlara dürüst oluyorum ve gerçek takipçi gönderiyorum. Tabi ki biraz düşme oluyor gönderdiğim takipçi sayısında ama genel anlamda kalıcı takipçiler, yorumlar ve beğeniler satıyorum.öFatih Portakal, Erdoğan'ın "Portakal mıdır Mandalina mıdır?" Sözlerine Yanıt Vermeme Kararı Aldı Uşak'ta Tehlikeli Gerginlik! Vatandaşlarla Suriyeliler Karşı Karşıya Geldi

Gazeteci Ahmet Hakan Canlı Yayında Duyurdu: CHP'nin İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa Adayları Belli Oldu