Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın: Özgür Yankaya "Yancı" Maç Yönetti - Son Dakika

Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın: Özgür Yankaya "Yancı" Maç Yönetti

09.12.2016 23:01

Adanaspor teknik sorumlusu Eyüp Arın, "Hakemler gördüğünü çalmayacak kadar aptal, vermeyecek kadar gerizekalı olabilir mi? Özgür Yankaya maçı 'yancı' yönetmiştir." dedi.

Adanaspor'un teknik sorumlusu Eyüp Arın, Trabzonspor maçının ardından hakem Özgür Yankaya hakkında ağır yorumlar yaptı.

İşte Eyüp Arın'ın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar...

"95 YILINDAN BERİ BURADAYIM"

"Maçı yorumlamadan önce, maç haberlerini yazan arkadaşlara seslenmek istiyorum. Ben şimdi Adanaspor'a 95 yılından beri hizmet veriyorum, 78'den beri altyapısında yetiştim. Futbolu yorumlayanlar doğru bilgi aktarmak zorunda. Densiz birinin Eyüp hocanın yaptırım gücü yok demesini anlamadım neye dayanarak bunu söylüyorlar bilmiyorum."

"Bizim kalecimiz Hayrullah Mert Akyüz'e linç kampanyası var. Tanımadan hakkında konuşuyorlar. Kim bu, tanımıyorum diyenlerin konuşma şekli güzel değildi."

"HAKEMLER, TAKIMIN KİMYASINI BOZUYOR"

"Şu pozisyonlara bakın, Adanaspor olarak sezon başından beri hatalar yapıyoruz ama hakemlerin hatası takımın kimyası bozuluyor. Verilmeyen penaltılar, ofsayttan yediğimiz goller..."

"APTAL, GERİZEKALI OLABİLİR Mİ"

"Hakemler futbolun içinden gelmemiş olabilir ama insan gördüğünü çalamayacak kadar aptal olabilir mi veya gördüğünü vermeyecek kadar gerizekalı olabilir mi? Ne olduğu belli değil. Özgür Yankaya, adı gibi "yancı" maç yönetmiştir, oyuncuların kaderiyle oynamıştır. 2-1'den sonra kaçırdığımız gol var, 2-2 yapsak, 3. gol bizim gardımız düştü. Özgür Yankaya, o kadar laf söylememe rağmen beni atamıyorsa o da onun basiretsizliği. Biz cezadan falan kormuyoruz."

Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın: Özgür Yankaya Yancı Maç Yönetti

Son Dakika Spor Adanaspor Teknik Sorumlusu Eyüp Arın: Özgür Yankaya 'Yancı' Maç Yönetti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Hamilton, ağır eleştirilerde bulunduğu İstanbul Grand Prix'sinde şampiyonluğa ulaştı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'de tarihi mesaj: Bizim de KKTC'nin de bu diplomasi oyunlarına tahammülüz kalmadı Formula 1'de şampiyon olan Lewis Hamilton: İmkansızı hayal edin, başarabilirsiniz Formula 1 tutkusu korona kurallarını dinlemedi! Balkonlar, davetlilerle dolup taştı Son Dakika! Azerbaycan, bugün boşaltılması gereken Kelbecer için Ermenistan'a 10 gün ek süre verdi Çirkin manipülasyon! İHA ve SİHA'ları görmezden gelip Türk ordusunun başarısını geri plana attılar Dağlık Karabağ'dan ayrılan Ermeniler ölülerini mezarlarından çıkarıp yanlarına almış Son dakika: Neden yenilgiyi kabul ettikleri anlaşıldı! Şuşa'da onlarca Ermeni askerin cansız bedeni görüntülendi