"Ağasar Kadını" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı - Son Dakika

"Ağasar Kadını" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı

30.10.2020 16:15
"Ağasar Kadını" konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı

Şalpazarı Belediyesince düzenlenen "Ağasar Kadını" konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

Şalpazarı Belediyesince düzenlenen "Ağasar Kadını" konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler belirlendi.

Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, değerlendirme sonucunda çektiği fotoğraf ile Nizam Çömez'in birinci, Sabri Altın'ın ikinci, Yüksel Yavuz'un ise üçüncü seçildiği belirtildi.

Yarışmayla ilgili değerlendirmede bulunan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, tüm katılımcılara teşekkür ederek, ilerleyen zamanlarda daha geniş kapsamlı yarışma düzenlemeyi planladıklarını ifade etti.

Kurukız, birincilik ödülü alan fotoğrafı ayrıca MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'a takdim edeceklerini kaydetti.

Dünya Türkleri Kadın Platformu Başkanı Oya Canbazoğlu ise güzel bir organizasyonda bir araya geldiklerini, çok güzel fotoğrafları görme imkanı bulduklarını aktardı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Ağasar Kadını' konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Çarpsa Atom bombası bile yanında masum kalır! Dev asteroid mermi gibi yaklaşıyor 08:49 Çarpsa Atom bombası bile yanında masum kalır! Dev asteroid mermi gibi yaklaşıyor Platonik aşık kabusu! Ünlü yazarın hayatını cehenneme çevirdi! 08:46 Platonik aşık kabusu! Ünlü yazarın hayatını cehenneme çevirdi! Polis memurunun cesedi Üsküdar sahilinde bulundu! Silahla vurulmuş! 08:33 Polis memurunun cesedi Üsküdar sahilinde bulundu! Silahla vurulmuş!
Erdal Özyağcılar'dan Aslıhan Karalar'a övgü: Mesleğine yüreğini koymuş bir meslektaşımla tanışmak beni mutlu etti 08:00 Erdal Özyağcılar'dan Aslıhan Karalar'a övgü: Mesleğine yüreğini koymuş bir meslektaşımla tanışmak beni mutlu etti Ronaldo soyunma odasında hüngür hüngür ağladı 07:52 Ronaldo soyunma odasında hüngür hüngür ağladı Asgari ücrette kritik dönem başlıyor! Milyonların gözü 1 Aralık'taki ilk toplantıda 07:20 Asgari ücrette kritik dönem başlıyor! Milyonların gözü 1 Aralık'taki ilk toplantıda
Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol yıllarından bahsetti: Babam iyi ki önümü kesti 22:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol yıllarından bahsetti: Babam iyi ki önümü kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelli vatandaşlarla bir araya geldi 22:10 Cumhurbaşkanı Erdoğan, engelli vatandaşlarla bir araya geldi
Advertisement