Ağrı'da Ygs Öncesi Moral Konseri - Son Dakika

Ağrı'da Ygs Öncesi Moral Konseri

13.03.2015 17:31
Ağrı'da Ygs Öncesi Moral Konseri, System.String[]

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girecek öğrencilere moral konseri düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girecek öğrencilere moral konseri düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda Ehvam müzik grubunun solisti "pesimist" lakaplı Ömer Çirik tarafından söylenen rap tarzı şarkılara, öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Çirik, yaptığı açıklamada, konseri sınava girecek gençlerin moral ve motivasyonunu bir nebze de olsa artırmak amacıyla düzenlediklerini söyledi.

Çirik, "Sınava girecek bütün öğrenci kardeşlerimizin bu zor süreci başarılı bir şekilde geçeceğine inanıyorum. Ayrıca şu unutulmamalıyız, sınavlar sadece birer değerlendirmedir. Hiçbir sınav, hayatın sonu değildir. Konseri düzenlememizde bizlere destek olan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hatem Dursun ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ağrı'da Ygs Öncesi Moral Konseri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kılıçdaroğlu'ndan koronavirüse yakalanan İmamoğlu hakkında ilk açıklama Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Maaşlarını alamadıkları için Erdek Belediyesi'ni icraya veren memurların başlarına gelmeyen kalmadı