Son Dakika Haberleri: Ahmetli'nin Gasilhanesinde Sona Gelindi

Ahmetli'nin Gasilhanesinde Sona Gelindi

7 ay önce

İl genelinde mezarlıklarda periyodik olarak bakım çalışması yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi bir yandan da ihtiyaçlar doğrultusunda modern gasilhaneler yapıyor.

Ahmetli'nin Gasilhanesinde Sona Gelindi, System.String[]

Bu kapsamda Ahmetli ilçesinde inşaat çalışması tamamlanan gasilhane binasında incelemede bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, çevre düzenlenmesinin ardından modern gasilhanenin hizmete gireceğini belirtti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahmetli'de yapımına başlanan gasilhane binasında inşaat çalışmaları tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Ahmetli Muhtarlık İşleri Şube Müdür Vekili Orçun Abalı ile birlikte gasilhanede incelemede bulundu. İl genelinde ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Genç, Ahmetli ilçesinde cenaze işlemlerini kolaylıkla yapılabileceği gasilhane binasında inşaat çalışmasının tamamladığını belirterek, çevre düzenlemesinin ardından hizmete gireceğini dile getirdi.
Adana'da İYİ Parti İlçe Binasına Silahlı Saldırı Düzenlendi Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: 2 Bin TL'nin Üzerinde Olmaması Gerekir

Son Dakika! 15 Temmuz Darbe Girişiminden Bu Yana Sanal Ortamda Suç İçerikli Paylaşım Yapan 2754 Kişi Tutuklandı