Aile Eğitimi Kursuna Katılan Annelere Sertifikaları Verildi - Son Dakika
Güncel

Aile Eğitimi Kursuna Katılan Annelere Sertifikaları Verildi

Kayseri Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Yaygın Eğitim Faaliyetleri kapsamında düzenlenen 3-6 yaş Aile Eğitimi Kursuna katılan annelere Vali Orhan Düzgün'ün eşi Gül Düzgün tarafından sertifikaları verildi.

21.05.2015 15:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kayseri Olgunlaşma Enstitüsünde gerçekleştirilen programa Vali Düzgün'ün eşi Gül Düzgün'ün yanı sıra, Vali Yardımcıları Erdoğan Aygenç'in eşi Zübeyde Aygenç ile Mehmet Aktaş'ın eşi Selen Aktaş, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık'ın eşi Ayşe Yırık ve Okul Müdürü Özlem Dayıoğlu ile çocuk evlerinde çalışan anneler katıldı.

Gül Düzgün, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, Çocuk Evlerinde çalışan annelere yönelik düzenlenen kursun 3 ay sürdüğünü ve başarılı sonuçlandığını belirterek, verilen eğitimlerle annelerin daha nitelikli personel konumuna geldiğini ve aldıkları eğitimi en iyi şekilde çalışma hayatına yansıtacaklarını inandığını söyledi.

Çocuk evlerinde çalışan annelerle bir süre sohbet eden Vali Düzgün'ün eşi Gül Düzgün, daha sonra kursu başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifikalarını verdi.

Vali Düzgün'ün eşi Gül Düzgün, programın sonunda, Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü atölyelerini gezerek, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aile Eğitimi Kursuna Katılan Annelere Sertifikaları Verildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement