AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan Açıklaması - Son Dakika

AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan Açıklaması

04.07.2012 14:00
AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan Açıklaması, System.String[]

AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan kandil gecesinin insanların Allah'ın huzuruna bir adım daha yaklaşmasına vesile olduğunu belirtti.

AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan kandil gecesinin insanların Allah'ın huzuruna bir adım daha yaklaşmasına vesile olduğunu belirtti.

Alparslan, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayımlayarak, tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

Berat gecesinin insanlara verilen eşsiz bir fırsat olduğunu vurgulayan Alparslan, mesajında şunları kaydetti:

"Dünya hayatımızda nasıl bir takım işleri planlıyorsak, Berat Kandili'nde de manevi hayatımızla ilgili muhasebe ve planlamaları yapmalıyız. Bize düşen, bugün bütün kötü alışkanlıklarımızdan vazgeçme kararı alıp, hayatımıza her yönden çeki-düzen vermektir. Bu güzel gecenin, tüm dünyadaki kötülüklerin sona ermesini sağlaması, barış, huzur, güven ortamının insanlığa hakim olması, insanların kurtuluşuna vesile olması en önemli temennimizdir."

Yayıncı: Eda Ay - ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Ankara İl Başkanı Alparslan Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü