Akif Yener Yılbaşı'nda da Coşturdu - Son Dakika

Akif Yener Yılbaşı'nda da Coşturdu

02.01.2012 18:00
Akif Yener Yılbaşı'nda da Coşturdu, System.String[]

Yılbaşı Koru Cafe'de dostları için özel olarak sahne alan Sakaryalı Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; 2011'e veda ederken, 2012'ye coşturarak girdi.

Sakaryalı Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener; Yılbaşı gecesi, Barlar Sokağı'nda bulunan Koru Cafe'de sahne aldı. Burada yakın dostları için sahne alan Sakaryalı Sanatçısı Akif Yener; klavyede İskender Kodalak eşliğinde yaklaşık iki buçuk saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

"Ne Aşk Ne Hayat" adlı single albümünün klibinde rol alan "Klip Kızı" Yağmur Akıncı'nın da geceye renk kattığı programda Sanatçı Akif Yener; İlk single albümü olan "Onun Adı Efsane Sakarya" ile "Ne Aşk Ne Hayat" şarkılarını, mekanı dolduran tüm davetliler ile birlikte okudu. Yoğun ilgi gören Sakaryalı Sanatçı Akif Yener; 2011'e veda ederken, 2012'nde de herkeze sağlık, mutluluk ve başarı diledi.

Akif Yener Yılbaşı'nda da Coşturdu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Akif Yener Yılbaşı'nda da Coşturdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin eve dönmesini isteyip hastanenin çatısına çıktı, operasyonla indirildi Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi