Akrobeto'nun Bundesliga sunumu izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı - Son Dakika

Akrobeto'nun Bundesliga sunumu izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı

02.12.2020 10:42

Gana'nın ünlü komedyeni Akrobeto, İngiltere Premier Lig sunumunun ardından bu kez de Bundesliga sunumuyla izleyenleri kırdı geçirdi. Akrobeto'nun videosu milyonlarca kez izlenerek gündem olmayı başardı.

Akrobeto adıyla tanınan Ganalı komedyen Akwasi Boadi, Premier Lig ve Serie A'nın ardından bu sefer de Bundesliga'ya el attı.

Avrupa'nın önde gelen liglerinde haftanın sonuçlarını açıkladığı videolarla izleyenleri güldüren Akrobeto'nun Bundesliga performansı milyonlarca kez tıklandı.

PREMIER LİG'LE GÜNDEME GELMİŞTİ

Akwasi Boadi'nin bu performansı, sosyal medyada da gündem oldu ve binlerce paylaşım yapıldı.

Başarılı komedyen daha önce İngiltere Premier Lig'de oynanan maçların sonuçlarını açıkladığı video ile gündem olmuş ve tüm dünyada ses getirmeyi başarmıştı.

Akrobeto'nun Bundesliga sunumu izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı

Son Dakika Spor Akrobeto'nun Bundesliga sunumu izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Sosyal medyada Hrant Dink'in ölüm yıl dönümü için binlerce paylaşım yapıldı Mesut'un "Türkiye'de takım tutmuyorum" sözleri yıllar sonra ortaya çıktı Altyapı çalışması yapan ekipler, Roma dönemine ait tarihi kalıntı buldu Bakıcısının dehşeti yaşattığı yaşlı kadının ablası konuştu: Çok yaramazlar, beni de döverler İçinde 7 kişi vardı! Gecenin karanlığında suçüstü yakalanan kaçak avcıların lüks cipine el koydu Meteoroloji'nin verilerine göre Bolu eksi 32 dereceyle bu gece Türkiye'nin en soğuk ili oldu 7 yaşında taktığı küpeler nedeniyle Keloid hastalığına yakalanan genç kız, tedavi olamazsa duyamayacak DSÖ Temsilcisi Sucaklı: Koronavirüs aşısıyla ilişkilendirilmiş herhangi bir ölüm bildirilmedi