Son Dakika Haberleri: Alanya Festivali'nde Ebru Gündeş Coşkusu

Alanya Festivali'nde Ebru Gündeş Coşkusu

9 ay önce

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 18'inci Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin son gününde Ebru Gündeş sahneye çıktı.

Alanya Festivali'nde Ebru Gündeş Coşkusu, System.String[]
ANTALYA'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 18'inci Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin son gününde Ebru Gündeş sahneye çıktı.

Radyo D, Dream ve Dream Türk'ün medya sponsorluğunu üstlendiği Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nin son günü eğlenceleri, DJ Haluk Sarıtaş performansıyla başladı. Sunuculuğu Radyo D'nin ünlü programcısı 'Sarı Şeker' lakaplı Sema Eryiğit Emek'in yaptığı ve yaklaşık 15 bin kişinin izlediği konser etkinliğinde 1,5 saat mikser başında kalan Sarıtaş, birbirinden hareketli parçalarla Alanyalıları coşturdu.

DJ performansının ardından sahneye Ebru Gündeş çıktı. Siyah taş işlemeli tulum ile sahneye gelen Ebru Gündeş konserine, 'Gönlümün efendisi' şarkısıyla başladı. Gündeş, şarkılarını birlikte sahneye çıktığı dansçıların şovu eşliğinde seslendirdi. Şarkı arasında sahneye davet edilen Alanya Belediye Başkanı MHP'li Adem Murat Yücel, Ebru Gündeş'e üzerinde portresinin işlendiği su kabağı, muz lifinden yapılmış taç ve plaket verdi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve sevilen şarkılarını söyleyen Ebru Gündeş, Alanyalı hayranlarına müzik dolu bir gece yaşattı. - Antalya

YORUMLAR


6 Büyükşehirde Yapılan Ankette Dikkat Çeken Sonuçlar Köyün Kaderi Değişebilir! Kepçe ile Tarla Düzeltirken Tarihi Yapı Buldu Yeni Zelanda'da Mezarlıkta Görev Yapan Kadın Polisten Anlamlı Hareket