Son Dakika Haberleri: Amerika'nın En Çok İzlenen Yarışma Programına Turabi Damga Vurdu!

Amerika'nın En Çok İzlenen Yarışma Programına Turabi Damga Vurdu!

2 gün önce

Amerika'nın en çok izlenen yarışma programı The Challenge'da Turabi Çamkıran rüzgarı esiyor. Turabi, önceki gün yarışmada büyük final oyununa katılmaya hak kazandı.

Türkiye'de şu anda da yayınlanmakta olan Survivor yarışmasının 2014 ve 2015 yıllarında şampiyonu olmayı başaran Turabi Çamkıran, bu sefer Amerika'da şampiyonluk kovalıyor.

TURABİ FİNALE KALDI

Önümüzdeki hafta şampiyonun belli olacağı yarışma için sosyal medya hesaplarından finale çıktığını duyuran Turabi, "Final yarışının ilk bölümünü ilk üçe girerek bitirdim ve haftaya olacak büyük final için yarışmaya hak kazandım! Gelecek hafta The Challenge'da şampiyon belli oluyor" ifadelerini kullandı.

UMARIM SİZİ GURURLANDIRIRIM

The Challenge' finali ise TV8'de yayınlanacak. Resmi hesaplardan yapılan açıklamalada "The Challenge finalin ilk bölümü bu gece (Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece) Türkiye saati ile 04:00'te ekrana gelecek. Şampiyonluğa ulaşabilmek için 5 Amerikan ve 2 İngiliz rakibiyle mücadele edecek olan Turabi'ye bu zorlu mücadelede başarılar dileriz" dendi. Finalin ilk bölümü çarşambayı perşembeye bağlayan gece Türkiye saati ile 04:00'te ekrana geldi. Diğer bölüm ise önümüzdeki hafta yayınlanacak. Challenge'da Turabi şampiyonluk için çıkacağı final yarışı 80 km'den oluşan 3 etaptan oluşuyor. Turabi şampiyonluğa ulaşabilmek için 5 Amerikan ve 2 İngiliz rakibiyle mücadele edecek. Turabi finale yükseldikten sonra, "Büyük zafer için tek bir adım kaldı. Umarım sizi gururlandırırım" ifadelerini kullanmıştı. Turabi, "Hırsımla, emeğimle, hakkımla, alnımın teriyle, bileğimin gücüyle ve omzumda Türk bayrağı ile finaldeyim" diye konuşmuştu.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 05:55 

YORUMLAR (30)
  • Ocean: Yattığım yerden yazıyorum,o yapılan tuhaflıkların hiç birinide yapamam,yapmamda...abd bu şaklabanliklarla büyümedi,büyük devletler bu şaklabanlıklarla insanların vakit kaybetmesini,bilime yazılıma kodlamaya buluşlara,kimyaya,fiziğe,biyolojiye ayıracağınız vakti ömrünüzden gaspetti,turabi ülkenizi kurtaramaz,ama abd deki bir bilimadaminin buluşu ülkesini dunyada lider yapar,o izin vermeden yan komşunuzla bile alışveriş yapamaz olursunuz,onların bir markasına sahip olmak için aylarca eşşek gibi çalışırsınız..evet bunları yattığım yerden yazıyorum..çokda üşeniyorum! Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Kapadokya'da Harabe Bir Evin Altından Yeraltı Şehri Çıktı Hat Kalemi Yapıp Tanesini 300 Liradan Satıyor Suudi Şarkıcı Rotana Tarabzouni, Sahnede Dansını Yarıda Keserek Sure Okudu Bomba İtiraf! Simge Sağın'ın Çocuğu Olduğu İddiasının Kaynağı, Ece Seçkin Çıktı