Son Dakika Haberleri: Amerika'nın Sert Çocuğu Corvette'in Yeni Modeli 18 Temmuz'da Geliyor

Amerika'nın Sert Çocuğu Corvette'in Yeni Modeli 18 Temmuz'da Geliyor

9 ay önce

Yıllardır süren bekleyişin ardından General Motors, nihayet resmi olarak açıklama yaptı. Yeni nesil Corvette'lar yıl sonunda piyasaya çıkacak.

Amerika'nın Sert Çocuğu Corvette'in Yeni Modeli 18 Temmuz'da Geliyor, System.String[]

General Motors uzun süren oyalamalar sonucunda resmi olarak yeni nesil Corvette'leri duyurdu. Yapılan açıklamalara göre süper otomobillerin temmuz ayında görücüye çıkacağı, 2019 sonunda da piyasaya süreceği belirtildi.Chevrolet'nin resmi internet sitesinden alınan görüntüde 8 rakamının kırmızı olarak yazılmasının da elbette bir amacı var. Bu rakam bizlere 8. nesil Corvette'in geldiğinin habercisi. Stingray modelinin geliştirilmiş hali olarak ortaya çıkan yeni modelde de, 500 beygirlik güç ve 6.2 litrelik V8 motorun bulunması bekleniyor.Şu anki ana model olan Stringray modeli 55.000 dolardan (yaklaşık 317.000 TL) başlayan fiyatıyla biliyor. Gelecek yeni modelin fiyatı net olarak açıklanmasa da, 62.000 dolar (yaklaşık 358.000 TL) seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 12.04.2019 12:08 Ünlü youtuber, nadir bulunan hayvanı bulup Bursa'da yaşadığını ispatladı
Mucit öğretmen, sobaya döşediği tesisat ile tüm evini ısıtıyor Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın yapımcısından yeni proje: Celâleddin Harezmşah