Angela'nın Külleri Filmi - Son Dakika

Angela'nın Külleri Filmi

30.06.2011 18:18
Angela'nın Külleri Filmi, System.String[]

Angela'nın Külleri filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Angela'nın Külleri filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

1935 yılında İrlanda'dan Amerika'ya, daha iyi yaşam koşulları için göç yaşanırken bir aile bunun tersini yapmaktadır. 7 aylık kızının ani ölümü ile sarsılan Angela ve işsiz, alkolik kocası Malachy, dört çocukları ile beraber (Frank, Malachy Jr. ve ikizler Eugene, Oliver) New York'tan Cork'a doğru yola çıkarlar.

Fakat İrlanda'da umdukları gibi karşılanmazlar. Angela'nın Limerck'deki Katolik ailesi onları soğuk karşılar. Angela'nın annesi ve kardeşleri, onun Belfast'dan bir Protestan ile evlenmesini asla kabullenememişlerdir. Büyükanne onlara küçük bir ev almaları ve bir iş kurmaları için ödünç para verir.

Angela'nın Külleri filminde patlamalar, uzaylılar, araba kazaları ya da kolay cevaplar göremeyeceksiniz. Ama izlenmeye değer çok şey olduğunu göreceksiniz.

film İrlandalı göçmen Frank McCourt'ın en iyi satanlar arasındaki ve Pulitzer Ödüllü otobiyografisinden uyarlanmış.

Yönetmen: Alan Parker

Senaryo: Laura Jones, Frank McCourt

Oyuncular: Michael Legge, Ciaran Owens, Joe Breen, Robert Carlyle, Emily Watson

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Angela's Ashes

Yapımcı Firma: Dirty Hands

Yapım Yılı: 1999

Yapım Ülkesi: İrlanda

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 145 dk.

Resmi Sitesi: http://www.angelasashes.com/

Dağıtıcı Firma: Pinema

Vizyon Tarihi: 14.04.2000

Angela'nın Külleri Filmi

Son Dakika Güncel Angela'nın Külleri Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dünya'ya düşecek dev roketle ilgili keyifleri kaçıracak harita! İstanbul ve Ankara da risk altında Dünya'ya düşecek dev roketle ilgili keyifleri kaçıracak harita! İstanbul ve Ankara da risk altında Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: İstanbul'dan gidenlerin döneceği 18 Mayıs ve 18 Haziran tarihlerinde tedbirli olmalıyız Prof. Dr. Mehmet Ceyhan uyardı: İstanbul'dan gidenlerin döneceği 18 Mayıs ve 18 Haziran tarihlerinde tedbirli olmalıyız Köye düşen yıldırım, 6 kardeşe ait 6 evi de kül etti Köye düşen yıldırım, 6 kardeşe ait 6 evi de kül etti Mehmet Günsür '20 yaş' akımına katıldı, Cem Yılmaz yaptığı yorumla kırdı geçirdi Mehmet Günsür '20 yaş' akımına katıldı, Cem Yılmaz yaptığı yorumla kırdı geçirdi Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı Tekneyle denize açılıp çıplak poz veren turist kadınlar gözaltına alındı MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar MHP ile yaşanan gerginlik sonrası Habertürk'te peş peşe ayrılıklar Kalben'in kendisine Kalben'in kendisine "Zayıflasan keşke" diyen takipçisine verdiği yanıt paylaşım rekoru kırıyor Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde Fiyatlar alıp başını gitti! Arsa ve arazi sahiplerine müjde
Advertisement