Ankara Büyükşehir Belediyesinin "toplu sünnet şöleni" için kayıtlar yarın başlıyor - Son Dakika

Ankara Büyükşehir Belediyesinin "toplu sünnet şöleni" için kayıtlar yarın başlıyor

30.06.2022 13:41
Ankara Büyükşehir Belediyesinin "toplu sünnet şöleni" için kayıtlar yarın başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği "toplu sünnet şöleni" için kayıtlar yarın başlayacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği "toplu sünnet şöleni" için kayıtlar yarın başlayacak.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Kovid-19 salgını nedeniyle iki yıl ara verilen "sünnet şöleni"nde bu yıl bin çocuk ücretsiz sünnet ettirilecek. 6-12 yaş aralığındaki çocukların sünneti için başvuruların alınmasına yarın başlanacak.

Kayıt yaptırmak isteyen aileler Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Halka İlişkiler Bankosu, Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi, Kuşcağız Aile Yaşam Merkezi, Altındağ Gıda Yardım Birimi ve Sincan Gıda Yardım Birimi'ne çocuklarının ve kendilerinin kimlik fotokopileri ve ikametgah belgeleriyle başvurabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi kayıt sürecinin tamamlanmasıyla çocuklara ücretsiz sünnet kıyafeti ve çeşitli hediyeler dağıtacak. Belediyenin Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ise "sünnet şöleni" için özel program hazırlayacak.

Detaylı bilgi "(0312) 507 15 34" numaralı telefondan alınabilecek.

YORUMLAR
500
Mimarlar Odası Ankara Şubesi: 'Dün Yaşanan İş Cinayeti ve Yaralanmalara İlişkin Tüm Sorumlular Hakkında İşlem Yapılması ve Detaylı İncelemeler... Mimarlar Odası Ankara Şubesi: 'Dün Yaşanan İş Cinayeti ve Yaralanmalara İlişkin Tüm Sorumlular Hakkında İşlem Yapılması ve Detaylı İncelemeler... ODTÜ'lü öğrencilerden ABB önünde 'yol' protestosu ODTÜ'lü öğrencilerden ABB önünde 'yol' protestosu Ankara Adliyesi'nde tavan çöktü Ankara Adliyesi'nde tavan çöktü
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ankara Büyükşehir Belediyesinin 'toplu sünnet şöleni' için kayıtlar yarın başlıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement