Almanya'da raylara itilen anne kurtuldu, 8 yaşındaki çocuğu ise hayatını kaybetti - Son Dakika

Almanya'da raylara itilen anne kurtuldu, 8 yaşındaki çocuğu ise hayatını kaybetti

7 ay önce

Almanya'nın Frankfurt şehrinde Eritre vatandaşı bir kişinin, hızlı trenin geldiği esnada anne ve çocuğunu trenin önüne itmesi sonucu 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti, anne ise kurtuldu.

Almanya'da raylara itilen anne kurtuldu, 8 yaşındaki çocuğu ise hayatını kaybetti, System.String[]

Almanya'nın Frankfurt kentinde bir kişinin 8 yaşındaki çocuk ve annesini hareket halindeki hızlı trenin önüne itmesi sonucu çocuğun hayatını kaybetti.

Alman polisi tarafından yapılan açıklamada, Frankfurt kentinde Eritreli 40 yaşındaki bir kişinin anne ve çocuğunu tren istasyonuna yaklaşmakta olan hızlı trenin önüne ittiği ifade edildi. Trenin altında kalan çocuğun hayatını kaybettiği, annesinin ise kurtulduğu belirtildi.

ANNE DE SORGULANACAK

Olayın ardından istasyondan kaçan zanlının, çevredekiler tarafından yakalandığı ve polise teslim edildiği bildirildi. Polis, gözaltına alınan şüphelinin sorgusunun devam ettiğini, hastaneye kaldırılan annenin de sorgulanacağını açıkladı. Polis açıklamasında, çocuk ile annesinin saldırganla bağlantısı olup olmadığının henüz bilinmediği kaydedildi.

Almanya'da raylara itilen anne kurtuldu, 8 yaşındaki çocuğu ise hayatını kaybetti
Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 04:20 Kaynak: İHASon Dakika

2 ay önce yakalanan PKK'lı terörist Semra Tuncer, uzman çavuşun aracında yakalanmış
Beyaz Saray'dan Türk gazetecilere ambargo! Basın toplantısına alınmadılar Prof. Dr. Naci Görür'den yeni uyarı: Kahramanmaraş ve Karlıova'ya doğru tehdit arttı

Son Dakika Haberleri