Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor - Son Dakika

Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor

09.12.2019 11:56

Galatasaray'da devre arası transfer dönemi öncesi hareketli günler yaşanıyor. Arda Turan'ın ardından Emre Çolak da Galatasaray'a geri dönmek için menajeri aracılığıyla haber yolladı.

Fatih Terim'le buzları eriten Galatasaray'ın eski kaptanı Arda Turan'la birlikte Emre Çolak'ın yeniden İstanbul'a dönme ihtimali belirdi.

Sarı kırmızılı takımın eski kaptanı Arda Turan ile birlikte Emre Çolak da alt yapısından yetiştiği kulübüne geri dönmek istiyor. Birleşik Arap Emirlikleri kariyerini sonlandıran Emre Çolak'ın, menajeri Ahmet Bulut aracılığı ile Galatasaray'a dönmek istediğini bildirdiği ifade edildi.

Bonservisi elinde olan Emre Çolak'la birlikte Arda Turan'ın Galatasaray'a dönüş ihtimali var. Menajer Ahmet Bulut'un ligin ilk yarısının yaklaştığı bu günlerde sarı kırmızılı yönetimle temasa geçecek. İki isimle ilgili son kararı ise Fatih Terim verecek.

Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor
Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor
Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Arda Turan'dan sonra bir yıldız daha G.Saray'a dönmek istiyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Anayasa Mahkemesi, Enis Berberoğlu'nun başvurusuna ikinci kez ihlal kararı verdi İspanya'dan Hazard'ın F.Bahçe'ye transferi için açıklama: Türkiye'ye gelmesi imkansız Bağdat'ta intihar saldırısı: 13 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Hastaneye götürdüğü amcasını öldürdüğü ortaya çıktı Televizyon programına katılan genç, istismar ettiği kızın kendisini görüp ihbar etmesiyle program çıkışı gözaltına alındı Başkanlık hesabını kullanmaya başlayan Joe Biden, ünlülerden sadece Chrissy Teigen'i takip etmeye başladı Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın